Spor Toto 3. Lig

Spor Toto 3. Lig
Spor Toto 3. Lig
DİYARBAKIR (AA) - Spor Toto 3. Lig 2. Grup takımlarından Diyarbekirspor'un 1-0 üstünlüğüyle sona eren Yomraspor maçında dostluk görüntüleri...

DİYARBAKIR (AA) - Spor Toto 3. Lig 2. Grup takımlarından Diyarbekirspor'un 1-0 üstünlüğüyle sona eren Yomraspor maçında dostluk görüntüleri yaşandı.

Trabzon'da yaptığı maçlardan önce ve sonra Yomraspor tarafından en iyi şekilde misafir edilen Diyarbekirspor, rakibini Diyarbakır'da güzel görüntülerle karşılayıp öyle gönderdi.

Maçtan bir gün önce Diyarbekirsporlu yöneticiler, Yomraspor'u kamp yaptığı otelde ziyaret ederek tatlı ikram etti. Maç öncesinde yeşil kırmızılı kulüp, konuk takım oyuncularına çiçek verdi.

Diyarbekirspor A.Ş Başkanı İhsan Yapıcı da Yomraspor Başkanı Şemsettin Özcan'a şeref tribününde çiçek verdi. Güzel görüntülerle başlayan Yomraspor'un Diyarbakır seferi, benzer görüntülerle son buldu.

Diyarbekirspor yönetimi, maçtan sonra yemek verdiği konuk kafileyi masraflarını karşıladığı otobüsle havaalanına yolcu etti.

Diyarbekirspor Başkan Vekili Cemal Doğrul, Karadeniz takımlarıyla dostane ilişkiler içinde olduklarına dikkat çekerek, Yomraspor'un ise bu kapsamda özel bir öneme sahip olduğunu vurguladı.