10 yaşındaki kızını erkeklere pazarlamış

10 yaşındaki kızını erkeklere pazarlamış
10 yaşındaki kızını erkeklere pazarlamış
Almanya'da 15 yaşındaki kız kardeşi ile 10 yaşındaki öz kızını para karşılığında erkeklere pazarladığı gerekçesiyle 35 yaşındaki bir kadın 4 yıl 9 ay hapse mahkum edildi.

RADİKAL - Magdeburg’da  görülen davada, 2010 ile 2014 yılları arasında küçük yaştaki çocukları para karşılığında erkeklere satmakla suçlanan kadının, her ilişki için 800 Euro aldığı belirtiliyor.


İLİŞKİYİ VİDEOYA ÇEKMİŞLER

Çocuklarla ilişkilerini videoya alan ve internete koyan, 38 ve 66 yaşlarında iki kişinin evinde yapılan aramada, polisin görüntüleri ele geçirdiği de kaydediliyor.

Süddeutsche Zeitung’un bildirdiğine göre, çocuklarla ilişkiye girdikleri öne sürülen iki zanlının duruşması, 20 Nisan’da Leipzig’de görülecek.
Ahmet YILDIRIM – DHA


  ETİKETLER:

  Euro

  ,

  Para

  ,

  İlişki

  http://www.radikal.com.tr/133514713351471

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  caydırıcılık - user572864

  Hangi hakim,savcı ya da her kimse böyle iğrenç bir olayda sadece 4 yıl ceza verebilir ? İğrenç yahu sen nasıl kadınsın Allah belanı versin bir de bela okumayın derler ama sana ne yapılabilir ki? bir de gitmiş 4 yıl ceza vermişler ! alay ediyorlar o küçük kızın yaşam hakkıyla siz kimsiniz ki lan? Ölümden sonra yaşam yoksa sizin gibi mahlukatlar için üzülürüm. Bu dünyanın adaleti insanlara bırakıldı ama umarım gerçek adaleti sağlayacak bir yaratıcı vardır!