17 yıl sonra bulduğu öz babasıyla evlendi!

17 yıl sonra bulduğu öz babasıyla evlendi!
17 yıl sonra bulduğu öz babasıyla evlendi!
ABD'de öz babası ile evlenen 18 yaşındaki genç kızın hikayesi gündem yarattı. New York Magazin'e konuşan genç kız, 17 yıl sonra babasını bulduğunu, bir süre internette chat yaptıklarını söyledi. Ardından babasının yanına taşınan genç kız, "Birbirimizi çekici bulduk ve ilişkiye girdik. Şimdi evliyiz" dedi. Çift, ensest ilişkinin yasak olmadığı New Jersey'e taşındı.

RADİKAL - ABD 'de 17 yıl sonra gördüğü öz babası ile evlenen 18 yaşındaki genç kız hikayesi gündem oldu. New York Magazine uzun bir röportaj veren genç kız, ismini açıklamadan hikayesini anlattı.

Babasıyla 10 yıla yakın bir süre iletişim kurmadan yaşayan kız, 17 yaşında babasına ulaştı. Babası ile uzun süre internet üzerinden chat yaptıklarını anlatan genç kız, "Aramızda bir çekim hissettik" dedi. 

Kocası, uyurken 300 kez tecavüz etmiş

Şu an 18 yaşında olan kız hissettiklerini şöyle aktardı:

"Çok garip ve kafa karıştırıcı bir durumdu. Babamı çok uzun süre sonra ilk kez gördüm ama onu görünce bir anda, çok yakışıklı göründüğünü düşündüm. Onu babam olarak görüyorum ama öte yandan internet üzerinden tanıştığım, iyi iletişim kurduğum ve çekici bulduğum bir erkek olarak hissettim."

Vatan'da yer alan habere göre, babasında kalmaya giden kız, ilk 5 gün birbirlerini tanıdıklarını ve ardından ilk kez cinsel ilişkiye girdiklerini anlattı.

Şimdi bir çift olarak yaşayan çift, evlendi ve çocuk sahibi olmayı planlıyor.

Ensest ilişkilerin suç olmadığı New Jersey eyaletine taşınan çift, çocuk konusunda olası genetik problemleri bildiklerini belirtiyor. "Eğer genetik bir problem olma ihtimali varsa, çocuk yapmam" diye konuşan kız, bir gün annesinin kendisini ve torunlarını ziyarete gelmesini umuyor.

Bu Tarz Benim'de Hülya Avşar'dan Yıldız Tilbe gafı


  http://www.radikal.com.tr/127471612747166

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  mdemirel33 - momentum

  İki kişinin arasında mağduru olmayan bir olaymış, baskasını ilgilendirmezmiş. Yoksa ucu şeriat devletine gidermiş. Daha neler, adam şeriat devleti olmasın diye enseste de razı. Haksız da değil: ensesti yasaklamayın, aynı mantıkla gay'lik ve zina da yasaklanır sonra. İlla da ikisi biribirinin alternatifi derseniz, yani ya şeriat ya da baba-kız evliliği, tercih çoktaaaan belli: tabii ki şeriat. Önce Erbakan sonra AKP'yi bu ülkede iktidara "mahkum" eden, senin 90'lardaki bol dansözlü, tangalı, kırmızı noktalı cıvık televizyonlarındır. Şimdi de ensesti savun da tam şeriat gelsin n'apalım, sizden başka birşey olacağı yok.

  Özenli gazetecilik - perona

  Haberi google'dan aradığınızda bile bu ikilinin henüz evlenmediğini bulabilirsiniz, bir de bunu başlığa almışsınız. Başka gazetelerden aldığınız haberi en azından bir internet taramasıyla kontrol etmelisiniz. Bu tarz haberleri böyle çiğ bir şekilde vermek de çok yanlış, sırf daha fazla okunmak için gazetecilik ilkelerinizden taviz veriyorsunuz. Bu hikayedeki kız babasıyla tanıştığında 16 yaşındaymış, yani aklı başında olmayan bir çocuk ve sapık babasından söz ediyoruz. Türkiye gibi ensestin (tecavüz şeklinde) yaygın olduğu bir ülkede bu tarz bi haberi vermeden önce azıcık özenseydiniz keşke. Magazinvari haberleriniz kınıyorum.

  Uykuda 300 Tecavüze Karşı Okur Sorgulaması. - Clear

  Daha önce"uykuda 300 kez tecavüz" haberine yapılan yorumları "başka yerlerden de haberin tamamını okuyup sorgulayın" diye diye eleştiri yapılmıştı. Efendiiiim, bu haberi başka yerlerden de okuma imkanımız olamamış olsa da, biz yine de hiç olmazsa düşündük ve kendi kafamızdan sorguladık ve de yorumunuzu öyle yapıverdiiiiik. Eeeee, ne demişler, "hatır için çiğ tavuk yenir" demişler, di'mi yani? Sadede gelelim, efedime söyliyim, bence bu kızcaaaaz, önce chatt yaparak aranırken yakışıklı birini bulmuş. Ancak, yaş farkı, tedirgin etmiş. Yine de vazgeçemediği, buluşmuşlar ve adam kızı "beni baban yerine koyabilirsin" diye ikna etmiştir. Sonra kız, arzusuna nail olmuş, etrafa da"babam diye yutturduğundan, geri dönüşü de olmamış.Onlar etmişler muradlarına, sizler de çağdaş ABD ve onun NewJersey'iyle çıkıverin tahtınaaaa. Nasıl yorum ama, olmuş mu?

  kime ne! - mdemirel33

  iki kisinin arasinda magduru olmayan bir olay baskasini ilgilendirmez. yok ilgilendirir derseniz bunun ucunun nereye kadar uzayacagini kestiremezsiniz,bir bakmissiniz seriat devletini yasiyorsunuz.

  kaynak yok - user405267

  ne kaynak nede herhangi bir isim hic indandirici bir haber degil.

  milyarlarca insan var - user390941

  milyarlarca insan var neden baban. vicdanın yokmu, özgürlük ama ne kadar özgürlük herşeyin bir sınırı yokmu. baba için de aynı şeyler geçerli. bazı değerlerin korunması için bazı şeylere müsade edilmemeli. bu da onlar dan bi tanesi. onlar yapmış bizene diyenler çıkacaklar. o zaman herşey için bu cümleyi söylemek lazım. yolda geçerken cinsel ilişkiye giren çift görürsen bizene onların tercihi de. rte yi seçerken bana ne diyip sandığa gitme. bir topluluğa haksızlık edilirken banane de. vs.