Ailesiyle tartışıp evden çıkan kız ölü bulundu

Ailesiyle tartışıp evden çıkan kız ölü bulundu
Ailesiyle tartışıp evden çıkan kız ölü bulundu
İngiltere'de ailesiyle tartıştıktan sonra evi terk eden 13 yaşındaki kız ölü bulundu.

RADİKAL – İngiltere’nin dört gündür konuştuğu ve Mansfield kasabasında ailesiyle tartıştıktan sonra evi terk eden 13 yaşındaki Amber Peat ölü bulundu. Peat, 30 Mayıs’ta, öğleden sonra 5 buçuk sularında evden çıkmış ve bir daha bulunamamıştı.

Independent’ın haberine göre, evden para ve cep telefonunu almadan çıkan Peat’in annesi ve üvey babası Kelly ve Danny Peat, tartışmanın, küçük kızın soğutucuyu temizlememesi nedeniyle çıktığını belirtti. Peat’in cesedinin evinden yaklaşık bir buçuk kilometre uzakta bulunduğu belirtildi.

Bölge sakinleri, Amber'in cesedinin bulunduğu yere oyuncaklar ve çiçekler bıraktı

'KARAKTERİNDE KAÇMAK YOKTU'

Peat’in cesedi bulunmadan önce basın toplantısı düzenleyen Amber’in üvey babası Danny Peat, küçük kızın evden kaçmasının “karakterinde olmadığını” söylemişti. Peat, “Kapının çarptığını duydum ve dışarı çıktığımda onu hiçbir yerde göremedim. Gitmişti” dedi. Amber'in annesi Kelly Peat ise kızının eve dönmesi için çağrıda bulunmuştu. 

Amber’in İskoçya’da yaşayan biyolojik babasıyla bağlantıda olmadığı belirtilirken, polis sözcüsü, “Amber’in ailesine kızlarının ölüm haberi verildi. Medyadan, bu zor zamanlarında ailenin özel hayatına saygı duymalarını rica ediyoruz” ifadesini kullandı.