Alman politikacı karısıyla genelev test etti!

Alman politikacı karısıyla genelev test etti!
Alman politikacı karısıyla genelev test etti!
Almanya'da Hristiyan Demokrat Partili (CDU) politikacı Tobias Unger'in, eşi Sandy ile birlikte Köln'deki bir genelevi 'test etmesi' şaşkınlık yarattı.

CDU Leichlingen eski İl Başkanı Tobias Unger, 11 yıllık eşi CDU Gençlik Kolları Yardım Komisyonu eski üyesi Sandy ile birlikte RTL2 kanalının çekimleri için kamera karşısına geçti. Çekimler Almanya 'nın en büyük genelevi olan Köln'deki Pascha'da yapıldı.
RTL2 televizyonunda “Der grosse Bordell-Check: Köln Freudenhaus XXL” adlı programda Tobias Unger üstünü çıkararak, hemşire kostümü giyen eşine tansiyonunu ölçtürdü. CDU'lu politikacı daha sonra üstünü çıkaran eşi Sandy ile kameraların karşısında sevişti.

'UYGUN OLMADI'
Bu sahneler siyasi ortamda ve sosyal medyada tepkilere neden oldu. Sosyal Demokrat Parti Gençlik Kolları Yardım Komisyonu Başkanı Christiane Bornmann, “Bu akıllıca bir davranış değil. Programın içeriği gençler açısından uygunsuz” dedi.
Federal Milletvekili Wolfgang Bosbach'ın (CDU) seçim kampanyasının sorumlusu da olan Tobias Unger ise tepkilere şu yanıtı verdi: “Bu belgeselden ötürü utanç duymuyoruz. Kamera karşısında ilişkiye girmedik. Aksine bir genelevin perde arkasında olup bitenleri görmek eğlenceli bir tecrübe oldu.”