Almanya'da kan donduran cinayet

Almanya'da kan donduran cinayet
Almanya'da kan donduran cinayet

Eşinin sevgilisinin çocuklarına da bakan Sema Subay ın arkadaşlarına, Bıktım artık. Canıma kıymak istiyorum ama altı çocuğum var. Onlar için canıma kıymıyorum dediği belirtildi.

Berlin'de cinnet geçiren Orhan Subay, 6 çocuğunun annesi olan eşini önce evinin çatısına sürükledi, sonra kafasını keserek aşağı attı.
Haber: CEM ARAS / Arşivi

BERLİN- Almanya ’da inşaat işçiliği yapan 33 yaşındaki Orhan Subay, 14 yıllık eşi Sema Subay’ın kafasını keserek öldürdü. Sema Subay’ın Türklerin yoğun olduğu Kreuzberg’de geçen cuma eşini İranlı sevgilisiyle gördüğü ve çiftin olay sonrası kavga ettiği öğrenildi. Cinnet geçirdiği belirtilen Orhan Subay, cumartesi gecesi 6 çocuğu evde uyurken zorla çatıya çıkardığı 31 yaşındaki eşinin kafasını keserek aşağıya attı. Gürültü üzerine pencereye çıkan komşular, bıçağı bırakmaya ikna edemedikleri Subay’ın, karısını öldürmeden önce üç kez tekbir getirdiğini söyledi. Subay daha sonra polise teslim oldu. 

‘İranlı sevgilisi vardı’
Komşuları, Subay çiftinin sık sık Orhan Subay’ın İranlı sevgilisi Leyla yüzünden kavga ettiğini anlattı. 4 yıl ayrı yaşadıktan sonra barıştığı öğrenilen çiftin Ömer (13), Ercan (10), İsmail (9), Zelal (4) ve Zemzem (2,5) adında 5 çocukları ve 11 aylık bir bebekleri var. 6 çocuk cinayet sonrası bakım evine yerleştirildi. Orhan Subay’ın ayrıca sevgilisi Leyla’dan Dijar (11) ve Mercan (8) adlı iki çocuğu olduğu, bazen eve getirdiği çocuklara eşi Sema’nın baktığı öğrenildi.


  ETİKETLER:

  Cinayet

  ,

  Almanya

  ,

  Çocuk

  ,

  İnşaat

  ,

  kavga

  ,

  cinnet