'Annesini susturmak için' seks ilanı verdi

'Annesini susturmak için' seks ilanı verdi
'Annesini susturmak için' seks ilanı verdi
Rus sosyal paylaşım sitesi Vkontakt sayfasında bir kadının torun isteyen annesini 'susturmak amacıyla' hamile kalmak için verdiği ilan şaşkınlık yarattı.

RADİKAL - Rusların Facebook'u olarak bilinen VK sosyal ağında bir kadının seks çağrısı dünya çapında viral oldu. Hamile kalarak "annesini susturmaya" çalışan kadının sosyal medya iletisi görenleri şaşkına çeviriyor.

Mirror gazetesinde yer alan habere göre, 29 yaşındaki Elena Komleva, Vkontakt sayfasında bir reklam ilanı paylaştı. İlanda, annesinin torun sahibi olmak için "başının etini yediğini" söyleyen kadın şunları yazdı:

GENÇ , GÜÇLÜ VE SAĞLIKLIYSANIZ BANA YAZIN'

"29. doğum günüme günler kala, "İçime İzini Bırak" isimli bir yarışmayı duyuruyorum. Annem, biriktirdiği bebek kıyafetlerini giydirebilmek için bir torun istiyor. Ama henüz kimse benimle evlenmek istemiyor. Bu yüzden, eğer genç, güçlü ve sağlıklıysanız, bana ulaşın. Adayları ve kazanını annem seçecek. O, benim neye ihtiyacım olduğunu biliyor."

Adaylardan biri,"Hmm, yardım isteyen bir kadın - yardımcı olmaya hazırım" yazarken bir başka aday ise, "Gencim, güçlüyüm ve sağlıklı ve hazırım" yazdı. 

'ANNESİ KABUS GİBİ DURUYOR'

'Gözü korkan' bir aday ise, "Ona yardımcı olmak isterim ama annesi kabus gibi duruyor" yorumunu yapmayı tercih etti.

Yaptığının ahlaki olarak doğru olup olmadığını soran birine cevap veren Elena, "Benim için utanılacak hiçbir şey yok. Bir kere aşık olmuştum ama mutsuzdum. Şimdi bir koca bulmak istiyorum ama sadece biyolojik bir baba bulursam da sıkıntı olmaz. En azından annemin başımın etini yemesinin önüne geçilmiş olacak" dedi.