Berlusconi artık kadınlarla değil 'Dudu'yla mutlu

Berlusconi artık kadınlarla değil 'Dudu'yla mutlu
Berlusconi artık kadınlarla değil 'Dudu'yla mutlu
Vergi kaçakçılığından hüküm giydiği için senatörlükten azledilen eski İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi kabarık dava dosyası yüzünden zor günler geçiriyor olsa da yeni yayımlanan kareler eski liderin kendinden emin ve sakin olduğunu gösterdi.

Berlusconi, Roma’daki villasında sahibi olduğu Chi dergisine poz verdi. ‘Silvio’nun yeni hayatı’ başlıklı yazıda, Berlusconi’nin gizlice evlendiği söylenen nişanlısı Francesca Pascale’nin fino köpeği Dudu’yla oynarken görüntülendiği bir fotoğrafı da kullanıldı. Siyah bir takım giyen Berlusconi’nin yanında ise Rus lider Vladimir Putin vardı. Papa Francis ile görüşmek için Vatikan’a giden Putin, ‘kadim dostu’ Berlusconi’yle bir araya gelmeyi de ihmal etmedi. ABD ’nin Roma Büyükelçisi Ronald Spogli 2009’da Berlusconi’nin Putin’in maço, kararlı ve otoriter yönetim tarzına hayran’ olduğunu söylemişti.

Diğer taraftan Pascale, Berlusconi’ye özellikle kadınlar tarafından gösterilen yoğun ilgiden mustarip. Berlusconi’nin siyaset alanındaki düşmanlarından ve kadın hayranlarından korunmak için villasının etrafına mayın döşettiği şakası yapan Pascale, “Berlusconi’nin ceplerinde para ve isteyen notlar ve mektuplar buluyorum. Kadınlar onun dikkatini çekmek için ondan çeşitli konularda yardım istiyor. O notları okumadan çöpe atıyor” dedi. Berlusconi’nin hâlâ yoğun bir programı olduğunu da ekleyen Pascale, “07.00’den önce kalkıyor. Kendisine sadık olanlarla toplantılar yapıyor. 20 yıldır büyük baskı altındaydı. Şimdi de bir şeyin değiştiği yok. Bununla nasıl başa çıkıyor anlamıyorum” ifadelerini kullandı.

‘Normal bir çift olmaya’ duyduğu özlemi de dile getiren Pascale “İskambil oynamayı da öğrenecek. Artık daha sık akşam yemeğine çıkabileceğiz” dedi. (ROMA- TELEGRAPH)