Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nda izdiham paniği

Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nda izdiham paniği
Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nda izdiham paniği
ABD'li şarkıcı Pharrell Williams'ın Dünya Mutluluk Günü nedeniyle Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmanın ardından dinleyicilerin sahneye çıkmak istemesi yetkililer arasında izdiham paniği yarattı.

RADİKAL – Geçen yıl Happy adlı şarkısıyla dünya listelerinde uzun süre bir numarada kalan Pharrell Williams, Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nda Dünya Mutluluk Günü nedeniyle bir konuşma yaptı. Williams’ın konuşmasının ardından dinleyicilerin sahneye çıkmak istemesi ise yetkililer arasında izdiham paniğine neden oldu.

Al Arabiya’da yer alan habere göre, Williams’ın küresel iklim değişikliğinin tehlikelerine karşı uyarılarda bulunduğu konuşmasının bitiminde Happy şarkısı çalmaya başladı. Çocuklar ve gençlerden oluşan dinleyiciler ise tam bu esnada ellerinde fotoğraf makineleriyle sahneye çıkmak ve Pharrell’le fotoğraf çektirmek istedi.  

Güvenlik görevlilerinin izdiham tehlikesine karşı kalabalığı durdurmaya çalıştığı görülürken, yetkililer dinleyicilerin yerlerine dönmesi için anons yaptı.