'Çılgın partileri film yapacağım'

'Çılgın partileri film yapacağım'
'Çılgın partileri film yapacağım'
İtalya'nın eski lideri Berlusconi için seks işçisi temin etme suçlaması ile yargılandığı davada ifade veren Patrizia D'Addario, 'Bunga Bunga' partilerini film yapmayı planladığını açıkladı.

İtalya’nın eski lideri Berlusconi için seks işçisi temin etme suçlaması ile yargılandığı davada ifade veren Patrizia D’Addario, ‘Bunga Bunga’ partilerini film yapmayı planladığını açıkladı.

İtalya’nın Bari kentinde, 7 kişinin ülkenin eski lideri Silvio Berlusconi için seks işçisi temin etme suçlaması ile yargılandığı davada telekız Patrizia D’Addario ifade verdi. Merkezinde,  Berlusconi’nin düzenlediği ‘Bunga Bunga’ partilerine 26 seks işçisi gönderdiği iddia edilen işadamı Gianpaolo Tarantini’nin bulunduğu davada Berlusconi’ye hitaben yazdığı 6 sayfalık mektubu okuyan D’Addario, “Yaşananların gerçek yüzünü anlatan bir film çekeceğim. Sen benim hayatımı mahvettin. Şimdi ilişkimizle ilgili gerçekleri anlatman ve özür dilemen gerekiyor” dedi.HİÇ PARA ALMADIM

D’Addario mahkemede verdiği ifadede Berlusconi’nin partilerine katılmak için hiçbir ücret almadığını ancak İtalyan liderin onun bir hayat kadını olduğunu bildiğini ve bu gerçeği bilmesine rağmen onunla ilişkiye girdiğini de iddia etti. D’Addario “Berlusconi’den daima ücret alan ve onu bir bankamatik gibi gören diğer kızların aksine ben ondan hiçbir zaman para almadım ve benim için bir şey yapmasını istemedim” dedi. (Hürriyet)