Çin Seddi'nde çarpışmayla gelen ölüm

Çin Seddi'nde çarpışmayla gelen ölüm
Çin Seddi'nde çarpışmayla gelen ölüm
Çin Seddi'nde Cui Hongfang adlı Çinli kadının, Kanadalı bir turistle çarpışması sonucu başını çarparak yaşamını yitirdiği açıklandı.

RADİKAL – Çin Seddi’nde ismi açıklanmayan Kanadalı bir turistin, 73 yaşındaki Cui Hongfang adlı Çinli kadına yanlışlıkla çarpması sonucu, kadının başını çarparak hayatını kaybettiği bildirildi. Hongfang’ın ölümü, aile üyelerinin gözleri önünde gerçekleşti.

Daily Mail ’de yer alan habere göre, 38 yaşındaki Kanadalı kadının kendisine çarpması sonucu yere düşen Hongfang, başını duvarın köşesine çarptı. Polis, olayın kaza olduğunu belirterek soruşturmanın sürdüğünü ifade etti.  The Beijing News’a konuşan Hongfang’ın eşi, kazayı, “ Turist çok hızlı hareket ediyordu. Birini kovalıyordu ve gülüyordu. Bizim aramızdan geçmek istedi” sözleriyle anlattı. Turistin Çinli kadının ölümünü fark etmediği, olay yerine daha sonra geldiği bildirildi.

Çarpışmanın meydana geldiği yerin kameranın kör noktasına denk geldiği ifade edilirken, Çin Seddi’nde turistlerin koşmaması için uyarılarda bulunulduğu biliniyor.  


  ETİKETLER:

  Çin

  ,

  Aile

  ,

  Mail

  ,

  turist