Çocuğunu çamaşır makinesine koydu!

Çocuğunu çamaşır makinesine koydu!
Çocuğunu çamaşır makinesine koydu!
İngiltere'de bir kadının down sendromlu çocuğunu çamaşır makinesine koyarak paylaştığı fotoğraf büyük tepki çekti.

RADİKAL - İngiltere 'de 21 yaşındaki Courtney Stewart adlı kadın , 2 yaşındaki down sendromlu oğlunu çamaşır makinesine koyarak fotoğrafını çekince polise ihbar edildi. Çektiği fotoğrafı Facebook'tan paylaşan Stewart, ihbar edilmesini "tam anlamıyla gülünç" olarak niteledi ve oğlunun "çamaşır makinelerini sevdiğini" belirterek tepki çekti.

Telegraph’ın haberine göre, fotoğrafı “şaka olsun diye” çektiğini söyleyen Stewart, “ Fotoğraf çektik ve şakaydı” dedi. Komşuların çocuğun güvenliği için endişelenmeleri nedeniyle polise haber verdikleri belirtilirken, Stewart’ın komşularından biri, “Fotoğrafa bakması korkunçtu. Ebeveyn olmasını geçtim, herhangi biri için böyle bir fotoğraf çekmek ve şaka olsun diye Facebook’ta paylaşmak inanılmaz” ifadesini kullandı.

'OĞLUMUN YIKANMA TAKINTISI VAR'

Stewart ise eleştirilere oğlunun “çamaşır makinesine isteyerek girdiğini” söyleyerek yanıt verdi. Oğlunun çamaşır makinesine tırmandığını öne süren Stewart, “Fotoğraflarda açıkça gülüyor. Ona ne yaptığımı düşündüler? Oğlumun birazcık yıkanma takıntısı var. Onu tanıyan herkes de böyle bir takıntısı olduğunu biliyor. Beni kimin ihbar ettiğini bilmiyorum” sözleriyle kendini savundu.

Polisin evine gelmesinden sonra fotoğrafı Facebook’tan kaldıran Stewart, iki polis memurunun kendisini yaklaşık bir saat boyunca sorguladıktan sonra herhangi bir suçlamada bulunmadan gittiğini aktardı.

Stewart, olayın ardından tanımadığı bir kişi tarafından saldırıya uğradığını da açıkladı. 42 yaşındaki zanlının gözaltına alındığı belirtildi.