Danimarka Başbakanı Paris'te yere düştü

Danimarka Başbakanı Paris'te yere düştü
Danimarka Başbakanı Paris'te yere düştü
Danimarka Başbakanı Helle Thorning-Schmidt, Fransa'da yapılan terör saldırılarını protesto yürüyüşü için gittiği Paris'te, Elysee Sarayı'ndan çıkarken yere düştü.

RADİKAL – Danimarka Başbakanı Helle Thorning-Schmidt, Fransa ’da yapılan terör saldırılarına karşı düzenlenen protesto yürüyüşüne katılmak üzere gittiği Paris’te, Elysee Sarayı’nın merdivenlerinden inerken yere kapaklandı.

Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande’ın sarayda karşıladığı Thorning-Schmidt, Republique (Cumhuriyet) Meydanı’na gitmek üzere saraydan ayrılırken, ayağı basamağa takıldı ve dizlerinin üzerine düştü. Yanındakilerin yardımıyla ayağa kalkan Danimarka Başbakanı, yürümekte kısa süre zorlandı.

Independent: Paris'te beklenmedik Charlieler vardı

Zizek: Dinci köktenciliği ancak laik sol yenebilir


Thorning-Schmidt, 2012’nin sonunda yaptığı Elysee Sarayı ziyaretinde de bir talihsizlik yaşamış ve aracından inerken ayakkabısını düşürmüştü.

'Hollande Netanyahu'yu Paris'te istemedi'


Danimarka Başbakanı, 2013’te Güney Afrika lideri Nelson Mandela’nın cenazesine katılmış ve ABD Başkanı Obama ve İngiltere Başbakanı Cameron’la çektiği selfieyle çok konuşulmuştu. Olayın ardından, ABD First Lady'si Michelle Obama ve Başkanın arasının açıldığı öne sürülmüştü.

Je suis Charlie Twitter'a damga vurdu

Geert Wilders: Saldırıların tek sorumlusu İslam