Danimarka BBG'de toplu seks izliyor!

Danimarka BBG'de toplu seks izliyor!
Danimarka BBG'de toplu seks izliyor!
Danimarka'da yayınlanan Biri Bizi Gözetliyor tarzındaki 'Paradis Hotel' adlı programda havuzda toplu seks görüntüleri yayınlanıyor.

Radikal.com.tr - Danimarka’nın TV 3 kanalında yayınlanan “Paradis Hotel” adlı Biri Bizi Gözetliyor konseptli yarışa programında havuzda toplu seks görüntüleri yayınlandı. İzleyiciyi şaşırtan görüntülerde yarışmacı gençlerin toplu cinsel ilişkisinin ekranlara taşındığı belirtiliyor.
Hürriyet gazetesinden Ünsal Turan'ın haberine göre yarışmanın dün akşam yayınlanan bölümünde, üç genç kız ve iki erkeğin havuzda toplu halde cinsel ilişkiye girdiği dakikaların görüntüleri aynen yayınlandı.

YARIŞMACI: GENÇKEN YAŞAMAK GEREK
Uzmanlar, havuzdaki cinsel ilişki nedeniyle kadınların hamile kalabileceğine dikkat çekerken, “Benzeri olay kamuya ait bir havuzda yaşansaydı o havuz kapatılırdı” yorumunu yaptı.
Yarışmacı gençlerden ise Stolles toplu cinsel ilişkinin çok eğlenceli olduğunu söyleyerek, “Genç yaşta bunu yaşamak gerek” dedi. Mette adlı kadın yarışmacı ise olaya katılmadığını belirterek, “İnsan o havuzda yüzünce hamile kalabilir” diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Hürriyet

  ,

  hamile

  ,

  Akşam

  ,

  Kız

  ,

  Kadın

  ,

  Seks

  ,

  genç

  ,

  İlişki