Dört 'ünlü' için terör alarmı!

Dört 'ünlü' için terör alarmı!
Dört 'ünlü' için terör alarmı!
İngiliz polisi Thames Nehri'nde içinde parlamento binasına saldırmaya hazırlanan silahlı teröristler bulunduğunu düşündüğü bir tekneye silahlı baskın düzenledi. Ama gerçek bambaşkaydı.

Hürriyet 'ten Birce Bora'nın haberine göre polis tekneye çıktığında oyuncak silahlarla poz veren Angelina Jolie , Arnold Swarzenegger, Daniel Craig ve Tom Cruise ile karşılaştılar. Daha doğrusu bu yıldızların benzerleriyle…

Güvenlik güçlerinin kısa sorgusu sonucu ünlülerin benzerlerinin bir turistik tekne gezisi şirketi adına tanıtım gösterisi yaptıkları ortaya çıktı.

Gösteriyi düzenleyen City Cruises şirketinin temsilcisi Kyle Haughton, “4 silahlı polis memurunun teknemize atladığını görmek bizi oldukça korkuttu. Sonra bir anda ‘Lanet olsun burada elimizde silahlarla dolaşıp duruyoruz!’ diye düşündüm. Ama elbette silahlar sahteydi” dedi.

Polisten yapılan açıklamada ise baskın yapıldığı doğrulanarak, “Bir vatandaş acil yardım hattını arayarak nehirde silahlı bir grubun bir hız teknesi ile parlamento binasına doğru yol aldığını söyledi. Hemen olay yerine bir ekip yolladık ancak işin doğrusu kısa sürede anlaşıldı” dedi.