'Döverek öldürdük' yazılı notla ölü bulundu

'Döverek öldürdük' yazılı notla ölü bulundu
'Döverek öldürdük' yazılı notla ölü bulundu
Ölü bulunan köpeğin üzerindeki 'Onu döverek öldürdük. HAHAHA' yazılı not görenleri dehşete düşürdü.

RADİKALABD ’nin Florida eyaletinin Pembroke Pines kentinde, Pomeranya cinsi Fox adlı köpek, üzerinde kan donduran bir notla ölü bulundu. Fox’un sahipleri Ronald Boisvert ve Varline Bartheleny, köpeklerini bulduklarında üstündeki notta “Onu döverek öldürdük. HAHAHA” yazdığını gördü.

Independent’ın haberine göre, köpeğin sahipleri Fox’un apartmanından dışarıya çıktığından beri izine rastlanmadığını belirtti. Olay sırasında yemek pişirdiğini ve yemeği yakmak istemediğini anlatan sahibi, dışarıya çıkıp seslendiği zaman 13 yaşında olan köpeğin nerede olduğuna dair bir fikri olmadığını söyledi. Köpeğin ancak bir gün sonra, bir komşu sayesinde bulunduğu bilgiler arasında.

'KORKUNÇTU, AĞLAMAYA BAŞLADIM'

Fox’un üzerinde “Döverek öldürdük. HAHAHA” yazısını gördüğü anı anlatan Bartheleny, “Korkunçtu, ağlamaya başladım” ifadesini kullandı. Bartheleny, “Sadece bir köpek veya hayvan değildi, aileydi benim için. Fox benim çocuklarımdan biriydi, ona uzun zamandır sahibim – gerçekten üzünç verici” dedi.  

Köpeğin üzerinde görünürde bir yara olmadığı açıklanırken, veteriner, Fox’un sırtının ve çenesinin kırık olduğunu, çatlak kaburgaları ve patlamış bir midesi olduğunu tespit etti. Doktor Ron Ridge “Ciğerleri de patlamış olmalı, cildinin altında hala oksijen bulunmakta” sözleriyle köpeğin durumu hakkında bilgi verdi.

SORUŞTURMA SÜRÜYOR

Kopeğin yanında bulunan notun son derecede “endişe verici” olduğunu açıklayan Pembroke Pines Polis şefi Carlos Bermudez, “aktif bir soruşturmanın” yürütüldüğünü ifade etti.


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  Doktor

  ,

  Yemek

  ,

  Fox

  ,

  Soruşturma

  ,

  komşu

  ,

  zaman