Dünya Survivor kazasını konuşuyor

Dünya Survivor kazasını konuşuyor
Dünya Survivor kazasını konuşuyor
Dünya Arjantin'de meydana gelen ve Fransa 'nın 'Survivor' (Dropped) programının çekim ekibi ve yarışmacılarını taşıyan helikopterlerin çarpışmasını konuşuyor. Twitter'da #dropped etiketi altında birçok kişi üzüntüsünü dile getiriyor.

RADİKAL – Arjantin’de And Dağları yakınlarındaki La Rioja bölgesinde iki helikopterin çarpışması sonucu, aralarında ünlü Fransız sporcuların da bulunduğu 10 kişinin hayatını kaybetmesi dünyayı sarstı. Fransa 'nın 'Survivor' (Dropped) programının çekim ekibi ve yarışmacılarını taşıyan helikopterlerin çarpışmasının ardından Twitter ’da birçok kişi üzüntüsünü paylaştı.

Kaza hakkında yorumların yapıldığı #dropped etiketi dünyada en çok konuşulanlar arasına girdi. Twitter kullanıcıları hayatını kaybeden sporcuların fotoğrafını paylaşıyor. Yarışmacıların çekimden önce uçakta çekildiği son selfie de sıklıkla paylaşılanlar arasında.

Arjantin'de Survivor kazası: Bu yapımcının ilk vukuatı değil

Kazada hayatını kaybeden 10 kişi arasında, 2012 Londra Olimpiyatları'nda altın madalya kazanan yüzme şampiyonu Camille Muffat, 2008 Pekin Olimpiyatları'ndan bronz madalyayla dönen boksör Alexis Vastine ile ünlü kadın yelkenci Florence Arthaud da bulunuyor.

Survivor yarışmacısı eski futbolcu: Dehşet içindeyim

Arjantin'de Survivor kazası: 10 ölü