Efsanevi tenisçi McEnroe: Trump benim olduğumdan daha beter

Efsanevi tenisçi McEnroe: Trump benim olduğumdan daha beter
Efsanevi tenisçi McEnroe: Trump benim olduğumdan daha beter
Efsanevi tenisçi John McEnreo, ABD Başkan adayı Trump'ı, "Ben kendimi çok kaba ifade eden biri olarak bilirdim. Ama Donald Trump benim olduğumdan daha da beter" diyerek eleştirdi.

RADİKAL - Tenis dünyasının efsanevi isimlerinden John McEnreo da ABD Cumhuriyetçi Parti başkan adaylarından Donald Trump ’ın kişiliği üzerinde süregelen tartışmalara dahil oldu. İsveç’i ziyaret etmekte olan McEnroe Trump’ı, "Ben kendimi çok kaba ifade eden biri olarak bilirdim. Ama Donald Trump benim olduğumdan daha da beter" diyerek eleştirdi.

John McEnroe tenis dünyasında hakemlerle, rakipleriyle ve saha görevlileriyle kavga etmede uzman olarak tanınmıştı. Bir çok konuda görüşlerini açıkça belirtmekle de tanınan efsanevi tenisçi John McEnroe İsveç televizyon kanalı SVT’yle yaptığı söyleşide, Donald Trump’ın Beyaz Saray’a çıkabileceğini de belirterek, Amerikalı kadın seçmenlerin doğru seçim yaparak başkanlık seçimlerinde oylarını Hillary Clinton ’a vermeleri umudunu taşıdığını söyledi. (Ersin Arslan/Stockholm/DHA)