Eşinin görevine son veren Başbakan Cameron'a savaş açtı!

Eşinin görevine son veren Başbakan Cameron'a savaş açtı!
Eşinin görevine son veren Başbakan Cameron'a savaş açtı!
İngiltere Başbakanı David Cameron'un hükümetteki komite başkanlığı görevine son verdiği Muhafazakar Parti milletvekili Robert Syms'in eşi, Twitter'da Cameron'a savaş açtı ve önemli iddialarda bulundu.

Daily Mail gazetesi, bu iddiaları Cameron ile Fiona Syms'in (44) içkili bir partide çekilmiş resmiyle birlikte "Ve ben ve eli popumun üzerinde Başbakan" başlıklı haber ile duyurdu. Haberde Muhafazakar Partili milletvekilinin eşinin, David Cameron ile birçok kez biraraya geldiğine de dikkat çekildi.

Fiona Syms'in internete koyduğu fotoğraflardan birinde Cameron ve Fiona Syms yan yana görülüyor ve Fiona Syms bu fotoğrafa mesajında şunu yazdı "Eli popomun üzerindeydi. Bir başbakanın görgü kurallarını bilmem. Normal koşullarda el sıkılır veya yanaktan öpülür."

'SYMS'İN EŞİ, SÖZÜNÜ ESİRGEMEYEN BİRİ'

Daily Mail gazetesi olayın üzerine gitti ve bu iddiaların gerisinin gelebileceğine dikkat çekti. Muhafazakar Milletvekili Robert Syms'in (57) eşinin sözünü esirgemeyen biri olduğu kaydedildi.

Fiona Syms, başbakanın eşini kovmasını Twitter 'da şöyle anlattı: "Başbakan çocuklarımın babasını telefonla kovdu. Eşim çok emek verdiği komite başkanlığını kaybetti" (DHA)

David Cameron'ın fotoğrafı şoke etti