Eski first lady'den Hollande'a: Senin için fazla seksiyim

Eski first lady'den Hollande'a: Senin için fazla seksiyim
Eski first lady'den Hollande'a: Senin için fazla seksiyim
Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande'ın eski eşi Valerie Trierweiler'ın Twitter'da paylaştığı fotoğraf sosyal medyanın gündemine oturdu.

RADİKAL - Fransa Cumhurbaşkanı Hollande’ın Ocak 2014’te oyuncu Julie Gayet ile ilişkisinin ortaya çıkmasının ardından 1.5 yıl yaşadığı Elysee Sarayı’ndan ayrılmak zorunda kalan eski first lady Trierweiler, bu kez Twitter hesabı üzerinden eski hayat arkadaşına ‘yüklendi.’
 
Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande ile 'olaylı' ilişkisini anlattığı ‘Bu an için teşekkürler’ (Thank you for this moment) adlı 'intikam kitabıyla' sansasyon yaratan Trierweiler, üzerinde ‘Eski sevgilim için fazla seksiyim’ (I am too sexy for my ex) yazan bir tişörtle selfie çekip Twitter’da paylaştı.

Hollande: Putin bizim değil, Esad'ın müttefiki

Fotoğrafın kısa süre içinde bin 500 kez paylaşılması üzerine ise açıklama yapma gereği duyan Trierweiler, ikinci bir tweet atıp “Ha la la, panik yok. Yanlış anlaşılma olmasın. Kızlarla yemek yerken yaptığım bir espri” yazdı.

Ancak fotoğraf Trierweiler’in Hollande’a gönderme yaptığı ve eski hayat arkadaşını hâlâ affetmediği yorumlarına yol açtı.

Fransa IŞİD'in petrol tesisini vurdu

Hollande: Esad çözümün parçası olamaz