Eski futbolcuya korkunç infaz

Eski futbolcuya korkunç infaz
Eski futbolcuya korkunç infaz
Brezilya, Honduras ve İsviçre'de çeşitli takımlarda forma giyen 35 yaşındaki eski futbolcu Juan Rodrigo Silva Santos, Rio de Janeiro kentinde evine giderken iki kişi tarafından kaçırıldı.MADRİD - Brezilya, Honduras ve İsviçre ’de çeşitli takımlarda forma giyen 35 yaşındaki eski futbolcu Juan Rodrigo Silva Santos, Rio de Janeiro kentinde evine giderken iki kişi tarafından kaçırıldı. Brezilya polisi, saldırganların futbolcu Silva Santos’a iki gün işkence yaptıktan sonra kesik kafasını eşi ile birlikte yaşadığı evinin önüne bir sırt çantası içinde bıraktıklarını açıkladı.
Görgü tanıkları, Silva Santos’un kesik kafasının yanı sıra gözlerinin oyulduğunu ve dilinin de çıkartıldığını belirttiler.
Santos’un futbolu bıraktıktan sonra bir işyeri açtığını ifade eden arkadaşları, eski futbolcunun sakin ve kendi halinde biri olduğunu vurguladılar.
Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, eski futbolcunun hangi amaçla bu vahşi cinayete kurban gittiği konusunda henüz bilgilerinin olmadığını duyurdu. Brezilya basını ise eşi polis olan eski futbolcunun uyuşturucu mafyası tarafından infaz edilmiş olabileceğini yazdı. (DHA)