Esma'nın babası tutuklandı

Esma'nın babası tutuklandı
Esma'nın babası tutuklandı
Mısır'daki Müslüman Kardeşler Teşkilatı liderlerine yönelik gözaltılar sürüyor.

Mısır'da öldürülen Esma'nın babası İhvan yöneticisi Muhammed Biltaci cunta tarafından tutuklandı. Kızı Esma darbeciler tarafından katledilen baba Muhammed Biltaci tabutun başında ağlamıştı.
Mısır İçişleri Bakanlığı'nın resmi internet sayfasından yapılan açıklamada, İhvan yöneticilerinden Ahmed Ebu Bereke ve Hasan el-Bernes ile Hürriyet ve Adalet Partisi (HAP) milletvekillerinden Fethi Şihab'ın gözaltına alındığı bildirildi.
Açıklamada, emniyet güçlerinin soruşturma gereği haklarında yakalama kararı bulunan kişilerin takibine devam edeceği kaydedildi.
Mısır güvenlik güçlerinin İhvan kadrolarına yönelik gözaltı operasyonları başkent Kahire dışındaki bölgelerde de devam ediyor. (AA)


  http://www.radikal.com.tr/114741311474132

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Güzel haber - brotherlouie

  Mısır ve Mısır insanına gram yarar sağlamayan ve sağlamaması mümkün olmayan bu ortaçağ kafasını insanlık için toplumdan uzak tutmalısınız. Bu adamlar bildiğiniz insan ve insan hakları düşmanlarıdır.

  bilemedim... - barancan

  Gözümde oğlunun cenazesine gönderilmeyen Fatih Hilmioğlu'ndan farki yoktur.... bir dakika bir dakika... sanirim farki vrdir... o adama tabuta sarilip aglamayi da çok görmüşlerdi.... bilemedim ama... evlat acisini tahayyül etmeye çalişmak gibi bir hareket biz ölümlü insanoğlu için fazla magrurca hatta belki de densizce.....