Florence Arthaud: Hayatı hızlı yaşadım

Florence Arthaud: Hayatı hızlı yaşadım
Florence Arthaud: Hayatı hızlı yaşadım
Arjantin'de Fransa'nın 'Survivor' (Dropped) programının çekim ekibi ve yarışmacılarını taşıyan helikopterlerin çarpışması sonucu hayatını kaybeden kadın yelkenci Florence Arthaud'un yakın zamanda verdiği bir röportajda, "Hayatımı hızlı yaşadım" demesi ölümünün ardından gündeme geldi.

RADİKAL – İngiliz Daily Telegraph gazetesi, Arjantin'de And Dağları yakınlarındaki La Rioja bölgesinde, Fransa 'nın 'Survivor' (Dropped) programının çekim ekibi ve yarışmacılarını taşıyan helikopterlerin çarpışması sonucu hayatını kaybedenler arasında bulunan kadın yelkenci Florence Arthaud’un yakın zamanda verdiği bir röportajı yayınladı. Arthaud, röportajda, “Hayatımı hızlı yaşadım” ifadesini kullanmıştı.

Arjantin'de Survivor kazası: Bu yapımcının ilk vukuatı değil

Arthaud’un hayatından söz ettiği söyleşinin bir kısmı şu şekilde:

“Hayatımı hızlı yaşadım. Yaptığım kadınlar için daha zordu, bu çok zor ve sert bir dünya

Bunların ötesinde sürekli sudasınız ya da en azından benim zamanımda öyleydi: evimiz yoktu, ailemiz gibi olan büyük bir arkadaş grubuyla teknelerimizde yaşıyorduk. Kızımı 36 yaşımda doğurdum. Ondan önce ‘kadın hayatına’ sahip değildim, hayatı hızlı yaşadım ve maceracıydım.

Arjantin'de Survivor kazası: 10 ölü

Arjantin'de Survivor kazası: Bu yapımcının ilk vukuatı değil

Kazada hayatını kaybeden 10 kişi şu şekilde: Roberto Abate, Juan Carlos Castillo, Laurent Sbasnik, Lucie Mei-Dalby, Volodia Guinard, Brice Guilbert, Edouard Gilles, Camille Muffat, Alexis Vastine, Florence Arthaud

Vastine'in rakibinden taziye mesajı

Dünya Survivor kazasını konuşuyor

Survivor yarışmacısı eski futbolcu: Dehşet içindeyim


  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  Arjantin

  ,

  Fransa

  ,

  Survivor

  ,

  Kadın

  ,