Geleceğe dönüş: İşte prenses!

Geleceğe dönüş: İşte prenses!
Geleceğe dönüş: İşte prenses!
Bilgisayar uzmanları, Cambridge Düşesi Kate Middleton ve Prens William'ın 2 Mayıs'ta doğan bebekleri Prenses Charlotte'un büyümüş halinin nasıl olacağına dair bir görsel ortaya çıkardı.

RADİKAL – ABD ’den ‘Phojoe’ adlı bilgisayar uzmanları takımı, gelişmiş teknolojiden faydalanarak henüz iki haftalık olan Prenses Charlotte’un 18 yaşındayken nasıl görüneceğine dair bir çalışmaya imza attı. Cambridge Düşesi Kate Middleton ve Prens William’ın kızları olan Prenses Charlotte’ın “gelecekteki hali” hazırlanırken bebeğin birçok akrabasının yüz hatları incelendi.

Daily Mail’in haberine göre, uzmanlar, çalışmalarında Prens William ve Middleton’ın ebeveynlerinin fotoğraflarını da baz aldı. Ortaya çıkan fotoğraf hakkında açıklamada bulunan ekip, Prenses Charlotte’un “mükemmel bir duruşa sahip uzun boylu ve atletik bir genç olacağını” söyledi.

Ekibin daha önce adli vakalarda çalıştığı belirtilirken, görseli oluşturanlardan Jovey Mae Hayes, “Tıpkı annesi gibi alt dudağı, üst dudağından muhtemelen daha kalın olacak. Prenses Diana’nın da benzer bir özelliği vardı, dolayısıyla zaman içinde Charlotte, Diana’ya benzeyebilir. Charlotte’un annesi ve babasında da gamze var, o yüzden yüksek ihtimalle onun da olacak” dedi.

Prensesin ismi belli oldu

Düşes Kate kız bebek doğurdu

Düşes Kate doğuma girdi