Hayat Boumeddiene'in babası polise gitti

Hayat Boumeddiene'in babası polise gitti
Hayat Boumeddiene'in babası polise gitti
Fransa'da arananlar listesinde olan Hayat Boumeddiene'in babası, kızının fotoğrafını televizyonda gördüğünü ve polise gittiğini açıkladı.

RADİKAL - İngiliz Daily Mail gazetesi, Fransa'da arananlar listesinde olan Hayat Boumeddiene'in babasının, kızının fotoğrafını televizyonda görünce polise giderek bilgi verdiğini yazdı. Haberi tam sayfa "Bu Benim Kızım" manşetiyle veren Daily Mail, 26 yaşındaki zanlıyla ilgili topladığı bilgileri verdi. Gazete , Fransa'nın en çok aranan kadınının babasının, polisçe sorgulanıp ardından serbest bırakıldığını yazdı.

İngiliz gazetesi, dağıtım şoförlüğü yapan Mohamed Boumeddiene'in kızının adının terör olaylarına karışmasından şoke olduğunu ve yıkıldığını yazdı. Mohammed Boumeddiene'nin komşuları, babanın kendisini evine kapattığına, telefonunu kapattığını söylediler. Gazete, polise kızının yaptığı planlardan haberi olmadığını söyleyen babanın, uzun yıllardır birbirlerinden ayrı olmalarına rağmen geçen yıl Umre'den dönerken kızını havaalanında karşıladığını söylediğini yazdı.

Çavuşoğlu, Boumedienne iddialarını doğruladı

Independent: Paris'te beklenmedik Charlieler vardı

'Hollande Netanyahu'yu Paris'te istemedi'


'17-18 YIL ÖNCE EVDEN AYRILDI'

Haberde, 20 yıldır aileyi yakından tanıyan bir kadın tanığın "Hayat'ın annesi başörtüsü takardı ve çok dindardı. Tam bir Müslüman kadındı. Evde oturup ekmek yapardı. Hayat, 17 veya 18 yıl önce annesinin ölümünün ardından evden ayrıldı. Babası onu bazen görürdü ama babası tekrar evlenince Hayat onu ziyarete gelmedi. Yeni eş, çok farklı. Başörtüsü takmıyor ve bir emekliler evinde çalışıyor" sözlerine yer verdi.

Haberde, Hayat'ın yedi kardeşten en küçüğü olduğu, anne ölünce çocukların devlet bakımına alındıkları bilgisi yer aldı. Hayat'ın, kasiyer olarak çalışırken eşi Coulibaly ile Paris'in güneydoğusundaki Juvisy-sur-Onge'da tanıştığı belirtildi.

Paris'teki yürüyüşe ABD'li yetkililerin katılmaması tartışılıyor

Danimarka Başbakanı Paris'te yere düştü


2009'DA İMAM NİKAHIYLA EVLENDİLER

Coulibaly'nin Şerif Kuaşi ile 2005-2006 yıllarında Paris'in güneyindeki Fleury-Merogis cezaevinde karşılaştıkları, Hayat'ın sonra daha dindar olduğu, 2009 yılında imam nikahıyla evlendikleri yazıldı. (DHA)

Kuaşi'nin pop müzik dinleyen komşusunu dövdüğü ortaya çıktı

Hollande Davutoğlu'na farklı mı davrandı?


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  Fransa

  ,

  Netanyahu

  ,

  haber

  ,

  hayat

  ,

  Müzik

  ,

  Kadın

  ,

  İmam

  ,

  Mail

  ,

  ekmek