Hollande: Saldırıya cevabımızı adalet önünde vereceğiz

Hollande: Saldırıya cevabımızı adalet önünde vereceğiz
Hollande: Saldırıya cevabımızı adalet önünde vereceğiz
François Hollande, Paris'te Fransız mizah dergisi Charlie Hebdo'ya düzenlenen ve 12 kişinin öldüğü saldırıya ilişkin 'Saldırıya cevabımızı adalet önünde vereceğiz' dedi.

RADİKAL - Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande, Paris'teki saldırıya ilişkin basın açıklaması yaptı.

Hollande'nin açıklamalarından satır başları:

Bu saldırı korkakça bir saldırıdır. Dergidekiler özgürlüğü savunduğu için öldürüldü. Yarın Ulusal Yas Günü olacak, bir dakika saygı duruşu yapılacak. Radikalliğe karşı mücadeleye devam edeceğiz. Herkes saldırganların en ağır cezayı almasını istiyor. Saldırganları yakalayarak yargı karşısına çıkarıp bu saldırıya cevabımızı adalet önünde vereceğiz. Fransa ayağa kalkmalı ve elinden gelen her şeyi yapmalı.


  ETİKETLER:

  Fransa

  ,

  saldırı

  ,

  adalet

  ,

  Yargı

  ,

  Karşı

  http://www.radikal.com.tr/126742812674281

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Ahlaksız batı(!) - istaurban

  İşte ahlaksız, korkak batı medeniyeti (!) halbuki bizim reisler ne demişti; "bedelini misliyle ödeyecekler". iki üç garibanı öldürüp bir kaçını da hapse tıkayıp "ödediler de" dedi. sonra o garibanların olay yerinde orda olmadığı ortaya çıktı. ama hesap soran olmadı, özür dileyen olmadı. bizler korkak değiliz çünkü, ahlaklıyız (!) . birisi asarım keserim dediğinde alkış tutarız, bide alırız elimize satırı sopayı asar keseriz hedef gösterileni, zayıfı, ötekisini.