İki yaşındaki çocuğu döverek öldürdü

İki yaşındaki çocuğu döverek öldürdü
İki yaşındaki çocuğu döverek öldürdü
Tayland'da bir adamın, iki yaşındaki çocuğu döverek öldürdüğü görüntüler sosyal medyada yayınlandı. Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından, üvey baba polis tarafından yakalandı.

RADİKAL - Tayland'ın Minburi kentinde bir adamın, iki yaşındaki bebeğini döverek öldürmesini içeren güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Minburi kentindeki bir apartmanda meydana geldiği iddia edilen olayın görüntüleri  sosyal medyada yayınlandı.

Kısa sürede milyonlarca kez izlenen ve öfke dolu ifadelerle yorum yapılan görüntülerde, üvey baba olduğu öne sürülen bir kişi telefonla konuşurken yanına gelen çocuğu döverek öldürüyor. Görüntülerde adamın yanına birinin geldiği görülüyor, fakat müdahale etmek yerine olay yerinden uzaklaşıyor.

GÖRÜNTÜLERDEN SONRA YAKALANDI

Adamın daha sonra omzuna alıp götürdüğü çocuğun öldüğü açıklandı. Bangkok Post'un haberine göre, görüntülerin ortaya çıkmasının ardından, üvey baba polis tarafından yakalandı. Haberde çocuğun annesi tarafından hastaneye götürüldüğü ve doktorlara merdivenlerden düştüğünü söylediği bilgisi yer aldı.

Fakat talihsiz çocuğun akrabaları, vücudunda birçok yara olduğu için annenin ifadelerine inanmadı ve üvey babasının olaydan sonra hiçbir yerde bulunamadığını söylediler. Akrabaların ifadesine göre, üvey çocuğunu vahşice öldüren baba uyuşturucu bağımlısı. (DHA) 


  ETİKETLER:

  yorum

  ,

  İddia

  ,

  Bangkok

  ,

  güvenlik

  ,

  sosyal

  ,

  dolu

  ,

  müdahale