İngiltere'de burkalı erkek yakalandı, sorgulanıyor

İngiltere'de burkalı erkek yakalandı, sorgulanıyor
İngiltere'de burkalı erkek yakalandı, sorgulanıyor
İngiltere'de, Müslümanların yoğun olarak yaşadığı Hertfordshire bölgesinde siyah burka giymiş bir erkek gözaltına alındı. Şüphelinin sırt çantası bomba imha uzmanları tarafından fünye ile patlatıldı. Olay, bölgede büyük bir paniğin yaşanmasına neden oldu.

RADİKAL- İngiltere 'de, Müslümanların yoğun olarak yaşadığı Hertfordshire bölgesinde siyah burka giymiş bir erkek gözaltına alındı. Şüphelinin sırt çantası bomba imha uzmanları tarafından fünye ile patlatıldı. Olay, bölgede büyük bir paniğin yaşanmasına neden oldu.

Olay, Hertfordshire bölgesinin Watford kasabasında dün sabah saat 11.00 sıralarında yaşandı. Vatandaşların yaptığı bir ihbarı değerlendiren polis, siyah burka giymiş bir beyaz erkeği gözaltına aldı.

Şahsa ait olduğu belirtilen üzerinde çizgi film kahramanı Peppa Pig resmi bulunan sırt çantası ise bir otelin önünde bulundu. Bunun üzerine polis bölgeyi boşaltarak kordon altına aldı. Sırt çantasının içerisinde bomba olabileceği ihtimali üzerine olay yerine bomba uzmanları çağrıldı. Kısa bir süre sonra olay yerine gelen uzmanlar, şüpheli çantayı fünye ile patlattı. Patlamanın bölgede büyük bir paniğe yol açtı.

Polis, gözaltına alınan kişinin sorgusunun devam ettiğini açıkladı. (DHA)

 
 


  ETİKETLER:

  İngiltere

  ,

  Beyaz

  ,

  Sabah

  ,

  Erkek

  ,

  bomba

  ,

  film

  ,

  Resmi