İngiltere'de gündem tecavüzcü hemşire

İngiltere'de gündem tecavüzcü hemşire
İngiltere'de gündem tecavüzcü hemşire
İngiltere'de, hemşire olarak çalışan Andrew Hutchinson'ın kadın hastalara tecavüz edip kameraya alması gündem oldu. Suçlamaları kabul eden Hutchinson cezaevine konuldu.

RADİKAL - İngiltere iki gündür, acil servise gelen kadın hastalara tecavüz eden erkek hemşireyi konuşuyor. Kadrolu hemşire Andrew Hutchinson (29), çalıştığı Oxford'daki John Radcliffe Hastanesi'nde kadın hastalara yaptığı cinsel saldırıları filme aldığı suçunu çıktığı Oxford Asliye Ceza Mahkemesi'nde kabul etti.

Daily Mirror'ın haberine göre, baygın haldeki hastalarına tecavüz eden Andrew Hutchinson, dün cezaevine konuldu. Hemşirenin saldırdığı kişilerin 18, 22 ve 35 yaşlarında olduğu öğrenildi. Hutchinson, Abington şehrindeki White Horse Eğlence Merkezi'nde 10 ve 15 yaşlarında iki genç kıza röntgencilik yaptığı iddialarını da kabul etti.

Hutchinson, işlediği 27 suç arasında yer alan ve Wilderness Festivali sırasında kurulan tıp çadırında 24 ve 21 yaşlarında iki kadına da cinsel saldırıda bulunduğu suçlamalarına itiraz etmedi.