İş yerinden 1000 yumurta çaldı

İş yerinden 1000 yumurta çaldı
İş yerinden 1000 yumurta çaldı
Çin'de bir fabrikada çalışan bir adamın, iş yerinden toplamda 1000 adet yumurta çalması şaşkınlık yarattı.

RADİKAL – Çin ’in Pinghu kentinde çalışan bir güvenlik görevlisinin yerinden 1000 adet yumurta çaldığı ortaya çıktı. Yumurtalar, soyadı Gu olarak açıklanan adamın buzdolabında bulundu.

İngiliz Daily Mirror gazetesinin haberine göre, iki bavul dolusu yumurtayı iş yerinden çıkarırken yakalanan Gu’nun evinde, olayın ardından arama yapıldı. Yumurtaların hepsinin üstünde tarihlerinin yazdığı belirtilirken, Gu, suçunu kabul ederek yumurtaları “gerçekten çok sevdiğini” söyledi. Evde aynı zamanda et, sabun, mendil kutuları ve deterjan şişeleri de bulunduğu ifade edilirken, güvenlik görevlisi, “Kaç kere çaldığımı sayamadım. Muhtemelen yüzlerce keredir. Evimdeki her şeyi çaldım” dedi.  

KİMSE GÖRMESİN DİYE GECE ÇALIŞMIŞ

Konu hakkında konuşan fabrika sözcüsü, “Herkes kadar biz de olayın sorumlusunun güvenlik görevlisi olmasından şaşkınız. Geceleri yanına gidecek bir ailesi olmadığı için geceleri çalışmayı seven çalışkan ve işine saygılı bir görevli olduğunu düşünüyorduk. Şimdi ise çevrede gezip kimse onu görmeden bir şeyler çalmak için böyle bir şey yaptığını fark ettik” dedi.


  ETİKETLER:

  Çin

  ,

  Gece

  ,

  ,

  Fabrika

  ,

  güvenlik