İşadamı, 37 yaşında rahmi olduğunu öğrendi

İşadamı, 37 yaşında rahmi olduğunu öğrendi
İşadamı, 37 yaşında rahmi olduğunu öğrendi
İngiltere'de uzmanların idrar kesesinde kanser taraması için doktora sevk ettiği 37 yaşındaki bir işadamının, kadın organlarına sahip olduğunu ortaya çıktı.

 RADİKAL-İngiltere'de 37 yaşındaki bir işadamının, kadın organlarına sahip olduğunu ortaya çıktı. The Sun gazetesinin manşetten, 'Müthiş Rahimli Erkek' başlığıyla verdiği habere göre, uzmanlar 'Bob' takma adını verdikleri 37 yaşındaki hastaya bir rahmi olduğunu söyleyince, hasta şok geçirdi. Geçen hafta da rahimsiz bir kadının çocuk sahibi olması haberi İngiltere gündemine gelmişti..
'Bob'un yapılan incelemenin ardından düzgün çalışan kadın organlarına sahip olduğu anlaşıldı. Ergenlik döneminden itibaren aybaşı sendromu dahi yaşadığı iddia edilen Bob'un, çocuk sahibi olabileceği de öne sürüldü. Normal yetişkin bir erkeğin cinsel hayatına sahip olan Bob, Sun Gazetesine yaptığı açıklamada, "Teşhis bomba haber. Ben hep normal bir erkektim" dedi.
Normal penisi olmasına rağmen, kadın üreme organlarına da sahip olan Bob'a yapılacak ameliyatla rahmi ve yumurtalıkları alınacak. Bob'un vücudunun içinde normal çalışan kadın üreme organları bulunurken, vücudunun dışındaysa normal işlev gören erkek üreme organları bulunuyor.

Faruk ZABCI/ LONDRA/DHA


  ETİKETLER:

  Londra

  ,

  İngiltere

  ,

  haber

  ,

  Çocuk

  ,

  Erkek

  ,

  Kadın

  ,

  İddia

  ,

  bomba

  http://www.radikal.com.tr/128872512887253

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Hermafroditmiş yani. - brandywine06

  Dışarıdan erkek göründüğünden tespit edilmemiş diyeceğim ama 37 yaş da biraz fazla geldi bana. Bu adam hiç mi film çektirmedi, hiç mi ultrasona girmedi, hiç mi check up yaptırmadı? Hele içeride normal işlev gören organlar varsa mutlaka adet görüyor olmalı. Bana biraz asparagas geldi.

  Bilimsel olarak... - Volkan1

  Ilk canlilarda hem disi ve hem erkek ayni fiziksel bedende birlikte bulunuyorlardi.Bunu ,bilim ispatliyor.Sonradan disi ve erkek ureme organlari yeni bir bedende ayriliyorlar.Sonucta bir elmanin iki yarim kuresi gibi.O yuzden erkekte de gogusler var ama kullanilmiyor.Yoksa nicin olsun..Hala gunumuzde disi oldugu halde erkek ve disi ureme organlarina sahip baliklarin oldugu ispat edildi.

  Biyolojik süpriz. - ahzap

  Yaratıcı arada sırada hata yapar,diyebileçek dindar varmıdır?