IŞİD Irak'ta 15 kişiyi korkunç yöntemlerle öldürdü

IŞİD Irak'ta 15 kişiyi korkunç yöntemlerle öldürdü
IŞİD Irak'ta 15 kişiyi korkunç yöntemlerle öldürdü
IŞİD, Irak'ta 15 kişiyi infaz ederken kaydedilen görüntüleri yayınladı. Korkunç kayıtta 3 kişinin roket atılarak, 5 kişinin boğularak ve 7 kişinin de vücutlarına bomba bağlanarak öldürüldüğü görülüyor.

RADİKAL – IŞİD, Irak’ın Ninova kentinde 15 kişiyi infaz ettiği görüntüleri yayınladı. Görüntülerde örgütün casuslukla suçladığı ve Iraklı oldukları belirtilen 15 kişinin üç gruba ayrılarak farklı yöntemlerle öldürüldüğü görüldü. 

Enkaz görüntüleriyle başlayan videoda üç kişi bir arabaya bindiriliyor. Daha sonra bir militan araca doğru roket atıyor ve içindekiler yanarak can veriyor. İkinci grup, bir kafesin içine konularak vinçle havuzun içine indiriliyor ve boğularak ölüyor. 7 kişi ise vücutlarına bomba bağlanarak öldürülüyor.

'IŞİD Palmira'daki eserleri patlatmaya başladı' iddiası

YPG Rakka yolundaki üssü IŞİD'den aldı

IŞİD'le savaşana ABD'den maaş!


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  Irak

  ,

  ypg

  ,

  bomba

  ,

  Rakka

  ,

  IŞİD

  ,

  ROKET

  http://www.radikal.com.tr/138423313842333

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Otosansür - alpayari

  Tamam sansür olmamalı, herşey özgürce tüm açıklığı ile ortaya konmalı ama bu IŞID katliamlarının neden bir çok yüksek raitingli yayın organında düzenli biçimde yayınlandığını anlamıyorum. Radikal in bu furyaya tılmaması sevindirici idi. Sonunda o da bu yayını yaptı. Öldürmek o kadar sıradanlaştı ki neredeyse kabul eder olduk. Bir de bunlara gereksiz iş kazası, trafik kazası gibi nedenler eklenince insanda bütün bu nedenlerin "DOĞAL" nedenler olduğu kanısı uyanıyor. En azından bilinç altına bu işleniyor. Bu ölümler "NORMAL ve kabul edilebilir değildir. Lütfen otosansürü işletin. Farkında değil misiniz kadın cinayetlerindeki artışta olduğu gibi sanki birileri diğerlerini öldürüyor ve biz çekirdek çitliyoruz.

  Onlar DAEŞ - user807263

  Ama siz halen İŞİD diyorsunuz... Onlar DAEŞ, İŞİD bizim silah sağladığımız kızgın kalabalık. İŞİD artık yok onlar buhar oldu gitti. DAEŞ, DAEŞ, DAEŞ diyoruz sizi ikna edemiyoruz. Ne yapalım yayın yasağımı getirelim şimdi? Ama lütfen bu kadar cahillik olmaz... Şu mübarek Ramazan ayında müslüman müslümana bunu yaparmı? Onlar DAEŞ'liler MArstan geldi onlar ve biz onlara hiç silah falan vermedik.

  Görecek göz ,duyacak kulak aranıyor... - teşup

  Ortadoğu'nun vahşet manzarası İŞİD tarafından yeniden süsleniyor ve birileri halen oturdukları koltuklardan PYD/YPG ile İŞİD'i aynı terazide tartma aymazlığına girebiliyor.Bunca vahşetten sonra nasıl konuşulabiliyor bunlar anlamak imkansız.Herhalde İŞİD den daha büyük tehlike onu kasten görmek istemeyen vicdan ve insanlık özürlüsü bilinçler.Hiç birşey değilde şu vahşetten utanın...