'IŞİD, seks yapmak istemeyen 19 kadını öldürdü'

'IŞİD, seks yapmak istemeyen 19 kadını öldürdü'
'IŞİD, seks yapmak istemeyen 19 kadını öldürdü'
IŞİD'in seks yapmak istemeyen 19 kadını Musul'da infaz ettiği öne sürüldü.

RADİKAL - IŞİD'in 19 kadını militanlarla birlikte olmadıkları ve onlara karşı geldikleri için öldürdüğü öne sürüldü. Kadınların Musul’da öldürüldüğü iddia edildi.

Daily Mail'in haberinde, Birleşmiş Milletler’in de teyit ettiği üzere kadın köleler için değişik fiyatlar biçildiği yer aldı. Listeye göre, Hristiyan ve Ezidi kadın rehinelerin fiyatları yaşına göre değişiyor ve gençler daha pahalıya satılıyor. Buna göre, IŞİD savaşçıları 30 ile 40 yaş arası kadın köleler için 75 dolar ödemek zorunda.

1 ile 9 yaş arası kız çocukları için de yaklaşık 172 dolar fiyat biçildiği haberde yer aldı. Bir Birleşmiş Milletler temsilcisi, kadın rehinelerin tüyler ürperten durumları ile ilgili olarak “Kadınlar bir benzin bidonu gibi pazarlık objesi oluyor. Bir kadına aynı anda altı erkek talip olabiliyor” dedi. (Ahmet İncel/DHA)

Rusya'dan PKK tepkisi: Meşruiyeti kuşkulu

Rusya ile ABD, Suriye'deki kimyasallar konusunda uzlaştı

IŞİD Almanya'yı tehdit etti

30.Bölük Nusra Cephesi'yle 'savaşmak istemiyor'


  http://www.radikal.com.tr/141097714109771

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  aaa! islam bu değil ama!! yok ya? neymiş bi zahmet gösterin? - zebda

  ölen her insandan patlayan her bombadan akan her damla kandan dünyadaki milyarlarca musluman bizzat sorumludur..kendilerini ve dinlerini geliştiremedekleri için sadece ' ama islam bu değil' deyip, 'inşallah maşallahla ' dolanıp tüm bunlara seyirci kaldıkları için birince elden sorumludurlar...suructa kimilerine göre ''inancsız'' olan gencecik solcu insanlar bugunku islamın kobanede yarattığı cehennemi onarmak için ölürken 'gercek musluman!?' nerede? kendilerini kandıran milyarlar ve onların vurdumduymazlığından cahilliğinden beslenen ışid!islamın durumu budur!