İsrail Başbakanı Netanyahu'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yanıt

İsrail Başbakanı Netanyahu'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yanıt
İsrail Başbakanı Netanyahu'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yanıt
İsrail Başbakanı Netanyahu, Paris'teki yürüyüşe katılmasıyla ilgili olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Hangi yüzle oraya gitti ' sözlerine Twitter hesabından yanıt verdi.

RADİKAL - Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Paris'te düzenlenen Cumhuriyet Yürüyüşü'ne katılan İsrail Başbakanı Netanyahu hakkında “Sanki tribünde insanlar çok heyecanla onu beklemişler gibi onlara el sallıyor. Hangi yüzle oraya gitti onu da anlamakta zorlanıyorum. Bir defa siz katlettiğiniz yavruların, kadınların hesabını verin” demişti. Netahyahu, Erdoğan'ın sözlerine Twitter hesabından yanıt verdi.

Netanyahu "Paris’teki yürüyüşte İsrail’in temsil edilmemesi gerektiğini söyleyen @RT Erdoğan’ı kınayan herhangi bir dünya lideri henüz görmedim. Utanç verici yorumları uluslararası toplum tarafından reddedilmeli. Teröre karşı savaş ancak ahlaki bir açıklık eşlik ederse başarıya ulaşabilir" mesajını paylaştı.


  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  Twitter

  ,

  İsrail

  ,

  Netanyahu

  ,

  toplum

  ,

  Karşı

  ,

  2015

  http://www.radikal.com.tr/127254312725432

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Ayna. - Clear

  Netanyahu önce aynada kendine baksın.

  Utanmadan bir de ahlaktan söz ediyor - enver altın

  Hiçbir dünya liderinin Erdoğan'ı kınamamış olması güzel. Ama onların kendisini de desteklemediklerini ya da oraya gelişinin anlamsız olduğunu söylediklerini duymadık. İsrail'e karşı tavır koyabilen tek lider Erdoğan.