Johnson & Johnson'ın veliahtı 'aşırı doz' kurbanı


Johnson & Johnson'ın veliahtı 'aşırı doz' kurbanı

Johnson & Johnson'ın veliahtı 'aşırı doz' kurbanı
Dünyaca tanınmış kozmetik ve ilaç şirketi Johnson & Johnson'ın varislerinden Casey Johnson Los Angeles'teki villasında ölü bulundu.


 
“People” dergisinin haberine göre Los Angeles polis sözcüsü “cesedi dün bulunan Casey Johnson'ın ölüm nedeninin otopsiden sonra netlik kazanacağını, ancak doğal bir ölüme benzediğini” söyledi.   
Casey Johnson'ın aralık ayında nişanlandığını duyurduğu model ve TV yıldızı Tila Tequila da ölümü Twitter hesabı üzerinden yorumladı. Tila Tequila, “Herkes karım Casey Johnson için dua etsin. O, aramızdan ayrıldı” dedi.
Tila Tequila ile nişan
Casey Johnson, sık sık aykırı çıkışlarıyla magazin basınına konu oluyordu. Kasım ayında bir arkadaşının evine zorla giren Casey Johnson, aralık ayında da lezbiyen Tila Tequila ile nişanlanmıştı.
Bir kız çocuğunu evlatlık edinen Casey Johnson, Tila Tequila'nın evlililik teklifini, internette yayınladığı bir videoda, “Güzeller güzeli aşkım bu gece bana evlilik teklif etti. Bu teklif adeta bir 17 karat pırlantalı tektaş yüzük” demişti.
Casey Johnson'un büyük dedesi Robert Wood Johnson, Johnson & Johnson şirketinin kurucuları arasında yer alıyor. Dünya çapında 118 binden fazla çalışana sahip Johnson & Johnson'ın cirosu 61 milyar doları aşıyor.