Kaçak kahramana Fransız vatandaşlığı

Kaçak kahramana Fransız vatandaşlığı
Kaçak kahramana Fransız vatandaşlığı
Paris'te markete düzenlenen saldırıda müşterileri kurtaran 24 yaşındaki Lassana Bathily'ye Fransız vatandaşlığı verilecek.

RADİKAL - Fransa 'da kaçak olarak çalıştığı Hypercacher Cacher Süpermarkete yapılan saldırı sırasında bazı müşterileri soğuk hava deposuna saklayarak hayatlarını kurtaran Malili Müslüman Lassana Bathily'ye Fransız vatandaşlığı verileceği duyuruldu.

2006 senesinden beri Fransa'da kaçak olarak çalışan 24 yaşındaki Lassana Bathily Temmuz 2014 tarihinde Fransız vatandaşlığını alabilmek için müracaatta bulunmuştu.

(Engin Akgürbüz / DHA)


  ETİKETLER:

  Fransa

  ,

  Hava

  ,

  saldırı

  ,

  kaçak

  http://www.radikal.com.tr/127333812733381

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  BIZI HUKUMETLER VE GAZETELER YONETIR - Equalizer001

  RADIKAL: ?Paris'te markete düzenlenen saldırıda müşterileri kurtaran 24 yaşındaki Lassana Bathily'ye Fransız vatandaşlığı verilecek.? Iyi guzel de terrorist-rehine ayirimciligi yapmadan gunahsiz rehineleri olduren Fransiz Polisine ne verilecek? Herhalde onlara da ?sakin canli ele gecirme oldur!? ermine uyduklari icin Charlie Hebdo madalyasi verirler. Amerikali filozof Wendel Philips?in Bizi idare edenler, hükümetler ve gazetelerdir.? Sozunden yola cikacak olursak;.Charlie Hebdo katliami Internatonal Basin Cartleli?nin hukumetlere yon vermek icin terroristleri kullanma politikasinin bir parcasidir diyebilir miyiz?