Kanada'nın gündemi sapık komutan

Kanada'nın gündemi sapık komutan
Kanada'nın gündemi sapık komutan
Kanada'da, 11 yaşından küçük kızların iç çamaşırlarını çalıp koleksiyon yapan komutan iki kadını öldürmek ikisine tacizde bulunmakla suçlanıyor

Kısa süre öncesine kadar Kraliçe II. Elizabeth ve bakanlarla uçak seyahatleri yapan, Kanada Hava Kuvvetleri mensubu saygın bir albay olarak tanınıyordu. Artık herkesi şoke eden ikinci yüzü biliniyor: O bir seri katil...

47 yaşındaki Albay Russell Williams’ın kadın iç çamaşırlarına düşkünlüğü, dahası iki kadını öldürüp ikisine cinsel tacizde bulunduğu gerçeği, bir dizi fotoğrafla birlikte ortaya çıktı. 11 yaşa kadar küçük kızların dahi odalarına gizlice girip iç çamaşırlarını çalan albay, önceki gün çıkarıldığı mahkemede suçlu bulundu; şimdi ömür boyu hapis cezasıyla karşı karşıya.
Williams, sene başında tutuklanana kadar, Kanada’nın en büyük Hava Kuvvetleri üssünün komutanıydı, çok sayıda devlet başkanının ülkeyi ziyaretinde onlara pilot olarak eşlik etmişti. 27 yaşındaki Jessica Lloyd ve emrinde çalışan 38 yaşındaki onbaşı Marie Comeau’yu boğarak öldüren Williams ayrıca 2009’da, evlerine zorla girdiği iki kadına saldırdığını da kabul etti.

Kutulardaki çamaşırlar
Savcılar albayın ergenlik çağındaki genç kızlarla 20’lerindeki kadınları hedef aldığını ve çoğu zaman kendisini bu kadınların iç çamaşırlarıyla fotoğrafladığını söylüyor. Albay evden çıkarken bu çamaşırları da yanına alıyormuş. Mahkemeye sunulan karelerin çoğunda Williams bu çamaşırlarla mastürbasyon yaparken görülüyordu.
Bir seferinde bir lise öğrencisine ait 87 parça iç çamaşırı çalan albayın bunları evindeki çantalarda ve kutularda sakladığı da ortaya çıktı.


    ETİKETLER:

    Kanada