Katliamın planını psikiyatriste göndermiş

Katliamın planını psikiyatriste göndermiş
Katliamın planını psikiyatriste göndermiş

Üniversitenin posta kutusunda yapılan aramalar sonucu gerçekten Holmes dan psikiyatriste gönderilen bir posta paketi bulundu

ABD'nin Kolorado eyaletinde sinemayı basıp 12 kişiyi öldüren James Holmes'un Kolorado Üniversitesi'nde çalışan bir psikiyatriste katliamdan önce insanları nasıl öldüreceğinin planını yazdığı bir defter göndermeye çalıştığı ortaya çıktı

Fox News’in haberine göre, katliamdan sonra posta kutusunda bulunan defterde, Holmes öldürme planlarını en ince ayrıntısına kadar yazdı.
Pazartesi günü aldığı postanın Holmes’a ait olduğunu düşünüp polisi alarma geçiren psikiyatrist , aslında o postanın başka birinden geldiğini öğrendi.

ÇÖP ADAMLARLA ANLATMIŞ
Fakat üniversitenin posta kutusunda yapılan aramalar sonucu gerçekten Holmes’dan psikiyatriste gönderilen bir posta paketi bulundu. Paketten çıkan defterde, Holmes’un insanları nasıl öldüreceğine dair kendi yaptığı çizimler vardı. Habere göre, öldürülen çöp adamlardan oluşan çizimler, insanın tüylerini ürperten cinstendi. Defterin neden psikiyatriste gönderildiği net değil.

Polisin konuyla ilgili soruşturması devam ediyor.(hüriyetplanet)


  ETİKETLER:

  psikiyatrist

  ,

  Fox

  ,

  Posta