Kendisine tecavüz eden adamın çocuğunun başını kesti

Kendisine tecavüz eden adamın çocuğunun başını kesti
Kendisine tecavüz eden adamın çocuğunun başını kesti
Hindistan'da 13 yaşında bir kız, kendisine tecavüz eden bir adamdan intikam almak amacıyla 5 yaşındaki çocuğunu kandırarak kaçırdıktan sonra boş bir arazide başını kesti.

RADİKAL - Hindistan ’ın Uttar Pradeş eyaletine bağlı Khair kentinde 13 yaşında bir kız , kendisine tecavüz eden bir adamdan intikam almak için 5 yaşındaki çocuğunu kaçırarak başını kesti.

Times of India’nın haberine göre, Uttar Pradeş eyaleti polis sözcüsü Rajveer Singh, Amit adlı 5 yaşındaki erkek çocuğun cesedinin toprağı eşeleyen köpekler tarafından yarı gömülmüş halde bulunması üzerine yapılan soruşturmadan tecavüze karşı intikam öyküsünün çıktığını açıkladı.

Evli kadınla kaçan adamı, kız kardeşlerine tecavüzle 'cezalandırdılar'

Açıklamaya göre, adı gizli tutulan 13 yaşındaki uçucu madde bağımlısı kız, aynı mahallede yaşayan Rinku adlı kişi tarafından birçok kez tecavüze uğradı. Küçük kız intikam için tecavüzcüsünün 5 yaşındaki çocuğunu kandırarak kaçırdıktan sonra boş bir arazide önce başını kesti. Cesedi tuğlayla ezen kız, daha sonra cesedi bir naylona sarıp yaktıktan sonra kalan kısmı toprağa gömdü.

Hindistan'da 'büyücülükle' suçlanan kadına toplu tecavüz

Korkunç olay cesedin yarı gömülü bulunduğu toprağı eşeleyen sokak köpekleri tarafından bulunmasıyla ortaya çıktı. (DHA)

Hindistan'da dört yaşındaki kıza tecavüz

Hindistan'da 'büyücülük ayini' için 5 yaşındaki çocuğu öldürdü

Tecavüzcüyle tek başına savaştı, 50 kişi izledi


  ETİKETLER:

  Hindistan

  ,

  tecavüz

  ,

  İntikam

  ,

  Erkek

  ,

  Kız

  ,

  Karşı