Kışlada grup sekse soruşturma

Kışlada grup sekse soruşturma
Kışlada grup sekse soruşturma
Brüksel'de terör operasyonları sürerken kışlada grup seks yapan asker ve polislere soruşturma açıldı.

RADİKAL - Geçen ay Paris'te düzenlenen kanlı saldırıların ardından alarma geçen Belçika'nın başkenti Brüksel'de terör alarmının en yüksek seviyede olduğu günlerde bir grup erkek asker ve kadın polisin, kışlada toplu seks partisi yaptığı öne sürüldü. Şu an 8 erkek asker ve 2 kadın polis hakkında soruşturmanın devam ettiği belirtiliyor.

Fransa'nın başkenti Paris'te 13 Kasım akşamı düzenlenen terör saldırılarında 130 kişi hayatını kaybetmiş, bunun ardından Avrupa'da da terör alarmı verilmişti.

GEÇİCİ KIŞLADA SEKS ALEMİ

21 Kasım'da ise Brüksel'de alarm düzeyi en yüksek seviyeye çıkarılmış, metro kapatılmış, bar, restoran ve alışveriş merkezlerinin erken kapatılması yönünde talimat verilmişti. O günlerde Ganshoren bölgesinde de bir polis karakolu, askerlerin de barındığı geçici bir kışlaya dönüştürülmüştü.

Avrupa'daki cihatçılar nasıl saklanıyor?

Meslektaşları sokaklarda terör nöbeti tutarken, iki kadın polis ve 8 askerin işte bu kışlada grup seks yaptığı iddiası ortaya atıldı ve adı geçen personelle ilgili soruşturma başlatıldığı belirtildi.

Cihatçılar silahları Avrupa'ya nasıl sokuyor?


ALIŞVERİŞ ÇANTALI ASKERE DE SORUŞTURMA

Belçika ordusu, terörle mücadele operasyonu sırasında askerlerin sergilediği hal ve hareketler yüzünden daha önce de eleştirilere maruz kalmıştı. Başkent Brüksel'de devriye görevinde olan üniformalı bir askerin, elinde alışveriş çantasıyla görüntülenmesi üzerine yine soruşturma başlatılmıştı.

Avrupa'nın cihat merkezi: Molenbeek'te neler oluyor?