Kızıl Meydan'da çamaşır makinesi tanıttılar

Kızıl Meydan'da çamaşır makinesi tanıttılar
Kızıl Meydan'da çamaşır makinesi tanıttılar
Türk beyaz eşya üreticisi Rusya'da ürettiği yeni çamaşır makinesini Kızıl Meydan'da 5 metre boyundaki dev çamaşır makinesi maketi ile tanıttı.

MOSKOVA - Moskova Belediyesi'nin Kızıl Meydan'da dört gün süren ve gençleri spor aktivitelerine özendirerek daha fazla spor yapmalarını sağlamak amacıyla düzenlediği açık hava aktivitelerinde Rusya Basketbol Ligi'nin de sponsoru olan Beko, hem yeni çamaşır makinesini tanıtırken, kurduğu basketbol platformunda ziyaretçilerine maç yaptırdı. Kızıl Meydan'daki, Lenin'in mozolesinin tam önünde yer alan 5 metrelik dev çamaşır makinesinin etrafında kurulan Beko standında yeni çamaşır makinesini Rus tüketicilerle buluşturan Beko, yeni görünümlü çamaşır makinesini ilk defa Rusya Kirzach fabrikasında üretti. Rusya- Beko LLC Genel Müdürü Zafer Üstüner, şöyle dedi:

" Bugün burada özellikle bu yeni çamaşır makinelerimizi tanıtmak istiyoruz. Beko 2013 ya da B13 diye tabir ettiğimiz bu çizgide, daha büyük bir kapak var kullanım kolaylığı var. Sürekli yaptığımız gibi her yeni ürünümüz bir önceki üründen daha sesiz daha ekonomik. Bunu da hem ortaklarımıza göstermek hem de halka göstermek için güzel bir imkân bulduk. Bu görünümde çamaşır makineleri bu sefer Türkiye 'de değil Rusya'da üretildi, arkadan diğer ülkelerde de bu üretimi yapacağız."(DHA/Siyamend Kaçmaz)


  ETİKETLER:

  Basketbol

  ,

  Rusya

  ,

  Türkiye

  ,

  moskova

  ,

  spor

  ,

  Bugün

  ,

  Hava

  ,

  kapak

  ,

  ,

  maç

  ,

  Lenin