Köpeğini canlı gömen adama tepki yağıyor

Köpeğini canlı gömen adama tepki yağıyor
Köpeğini canlı gömen adama tepki yağıyor
Fransa'nın başkenti Paris'te bir köpeğin canlı canlı gömülmesi büyük tepki çekti.

RADİKAL – Fransa ’nın başkenti Paris’te bir köpeğin canlı canlı gömüldüğünün ortaya çıkması üzerine sosyal medyada köpeğin sahibinin “maksimum cezayı” alması için çağrılar yapılıyor. Köpeğin sahibinin olayın ardından gözaltına alındığı belirtilirken, ismi açıklanmayan adam 30 bin euroya kadar para veya iki yıl hapis cezası alabilir.

Russia Today’in haberine göre, köpeğin kaçmasını engellemek amacıyla tasmasından bağlandığı ve gömüldüğü yerin çevresinde taşlar bulunduğu belirtildi. Acil servisi arayan kişinin köpeğin “şokta ve susuz” olduğunu söylediği de bilgiler arasında.

Köpek katliamı

Sokak hayvanları susuz kalmasın

Sokak hayvanları susuz kalmasın


  ETİKETLER:

  Fransa

  ,

  Para

  ,

  hapis

  ,

  sosyal

  http://www.radikal.com.tr/141029814102981

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  İnsan denen garip mahlukat - legendary

  Her yerde kendi türünün ve diğer türlerin bir numaralı düşmanı olmayı başarıyor... Yaptığı tüm kötülüklere rağmen kendisini evrenin merkezinde görüyor ve canının çok kıymetli olduğunu, diğer türlerden üstün olduğunu düşünüyor... Oysa tabiatın ölüm gerçeği karşısında o da ayrıcalıklı değil. Ama beyni değişik işliyor. Kendisini ve evreni okus pokusla yarattığına inandığı tanrının öldükten sonra kendisine ayrıcalıklar sunacağına inanıyor... Tanrısı da ilginç! Evreni ve insanı yaratmış ama takip etmeyi unutmuş gibi :) Her şeye sadece seyirci olmayı tercih ediyor. İnsan da halen sanki çözüm merciymiş gibi her adaletsizliğini ona havale etmekte ve hesabını öldükten sonrasında bırakmakta bir tuhaflık görmüyor.... Ne garip bir canlı şu insan! Dünya dışından insanlar gelse, saçmalıklarımıza güler, kendi türümüze ve doğaya karşı sergilediğimiz mezalime kızardı herhalde...