Kraliyet ailesinden paparazziye uyarı

Kraliyet ailesinden paparazziye uyarı
Kraliyet ailesinden paparazziye uyarı
İngiltere kraliyet tahtının ikinci sıradaki varisi Cambridge Dükü William ile eşi Cambridge Düşesi Kate'in avukatları, Prens George'u ve bakıcısını sürekli takip eden paparazziye "takibe son ver" uyarısında bulundu.

Çiftin resmi konutu Kensington Sarayı'ndan yapılan açıklamada, bir paparazzinin Londra 'nın merkezindeki bir parkta 14 aylık Prens George ile bakıcısı yakınında görülmesinin ardından uyarıda bulunmaya karar verildiği kaydedildi.

Açıklamada, "Hiçbir ebeveyn çocuğunun ve çocuğunun bakıcısının takip ve rahatsız edildiği şüphesine müsamaha göstermez. Cambridge Dükü William ve Düşesi Kate, gün geldiğinde Prens George'un yaşamının daha fazla kamuoyu önünde olacağının farkındalar ancak henüz çok küçükken hayatının olabildiğince sıradan olmasına izin verilmelidir" denildi. Kraliyet çiftinin, bu aşamada paparazzi aleyhinde dava açmayacakları bildirildi.

Kraliyet tahtının üçüncü sıradaki varisi olan Prens George, 22 Temmuz 2013'te Londra'da dünyaya gelmişti. Kate ve William'ın ikinci bebeklerini bekledikleri geçen ay açıklanmıştı. Cambridge Dükü William'ın annesi Prenses Diana'nın 1997 yılında Paris'te hayatını kaybettiği trafik kazasına, paparazzilerin neden olduğu yönünde haberler çıkmıştı. (AA)


  ETİKETLER:

  Londra

  ,

  haber

  ,

  Paparazzi

  ,

  Resmi

  ,

  Kamuoyu