Lavrov'dan Paris saldırılarıyla ilgili açıklama

Lavrov'dan Paris saldırılarıyla ilgili açıklama
Lavrov'dan Paris saldırılarıyla ilgili açıklama
Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Paris'teki katliamla ilgili yaptığı açıklamada, Nusra ve IŞİD'e karşı savaşta daha fazlasının yapılmaması için hiçbir gerekçe olmadığını söyledi.

RADİKAL – Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Fransa’nın başkenti Paris’te onlarca kişinin hayatını kaybettiği saldırılarla ilgili açıklamalarda bulundu. Lavrov, IŞİD ve El Kaide’nin Suriye kolu Nusra Cephesi’ne karşı savaşta daha fazlasının yapılmaması için hiçbir gerekçe olmadığını ifade etti.

Reuters’ın haberine göre, ABD’li mevkidaşı John Kerry ve Birleşmiş Milletler Suriye Özel Temsilcisi Steffan de Mistura’yla görüşmesi öncesi açıklamalarda bulunan Lavrov, “Terörist eylemler için hiçbir mazeret yok ve IŞİD, Nusra ve benzerlerini yenmek için daha fazlasını yapmamamız için hiçbir gerekçe yok” ifadesini kullandı.  

HDP: Paris katliamını lanetliyoruz

Paris saldırısından cep telefonu sayesinde kurtulan adam!

Hollande: Saldırıları IŞİD düzenledi

Paris katliamını Facebook'tan canlı anlattı


  http://www.radikal.com.tr/147252414725242

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Kirli Politikalara Kılıf - Su Cemre Sim

  Medeniyetler çatışması yalanına uygun olarak, Müslüman ülkelerini işgal etmek, kendi insanlarını işgallerine ikna etmek için, günahsız insanları sorgusuz sualsiz öldürüyorlar. Halklar aklını başına almadıkça daha çok masum insan öldürülecek.

  El Nusra dedi,Lavrov... - ARAGORA

  Yani ;Esed karşıtı olan gurubu ;IŞID ile aynı kefeye koydu..Bakalım ,Tayyip bey bunu manidar bulacak mı ?Yoksa o da aynı fikirde olacak mı ?İşler karışıyor gibi...Benim teröristim seninkinden daha az terörist,durumları mı olacak yoksa?Göreceğiz...