Mısır'da bomba imha uzmanı havaya uçtu

Mısır'da bomba imha uzmanı havaya uçtu
Mısır'da bomba imha uzmanı havaya uçtu
Mısır'da bir benzin istasyonunun dışına yerleştirilen bombayı etkisiz hale getirmeye çalışan polis, bombanın patlaması sonucu yaşamını yitirdi.

RADİKAL -  Mısır ’da bir bomba uzmanının feci şekilde hayatını kaybetmesine neden olan patlama , saniye saniye görüntülendi. 

Başkent Kahire’deki bir benzin istasyonunun dışına yerleştiren bombayı etkisiz hale getirmeye çalışan polis memuru, olay yerinde hayatını kaybetti.

Saksıdaki bombanın infilak etmesiyle yaşanan patlamada, olay yerinde uzaklaşma yerine cep telefonuyla fotoğraf çeken üç çalışan da yaralandı. Bombanın uzaktan kumandayla patlatılmış olabileceği belirtildi.

Mısır piramitlerine giden cadde üzerindeki bir karakol yakınlarında gerçekleştirilen bombalı eylemi, “Mısır’ın Askerleri” adlı radikal dinci grup üstlendi.


  ETİKETLER:

  Benzin

  ,

  Mısır

  ,

  patlama

  ,

  Fotoğraf

  ,

  bomba

  ,

  Kahire

  ,

  Cadde

  http://www.radikal.com.tr/126652312665234

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Sizi ayakta alkışlıyorum - archtct

  İnternet gazeteciliğine geçmenizle birlikte ana sayfa sekmelerinde niteliksiz, manipüle edici, şaşırtıcı ve birbirinden garip başlıklar atmanıza alışmıştık. Ancak bir polisin şehit olduğu Sultanahmet patlaması üzerine, başka bir polisin şehitlik haberini hem bu kadar sığ, bu kadar çiğ, hem de iki haberi birbirine karıştırarak nasıl verebiliyorsunuz? "Polis nasıl havaya uçtu" nasıl bir başlıktır? Adı ne bu yaptığınızın? İşin kötüsü şaşırtmıyorsunuz. Bulvar gazetesinden farkınız kalmadı. Gazetecilik mesleğinin geldiği nokta adına bir okur olarak ben utanıyorum. Kaç para kazandınız o haber tık'larından, neyse verelim de kaldırın o başlığı... En çok da aslında Radikal ekibinin neler hissettiğini çok merak ediyorum. Bu haber başlığını onaylayan editörle, hazırlayan grafikerle, hepinizle tek tek tanışmak isterdim, nasıl bir gazetecilik, nasıl bir ruh hali, merak içerisindeyim. Lütfen açıklayın, çarpıcı bir başlık atarak ruh halinizi açıklayın.

  Tulum Göstermelik Tabi - halukaka

  Bir de tulum giydirmişler. Torpilden hallice bombayla paramparça oldu ya adam... Amerikalıya salak deriz, özel hayatımızda kafası çalışmayan amerikalı fıkraları anlatırız ama o amerikalı bile, o amerikalı haliyle hem de, dört dörtlük tulumunu giyiyor, robotla hallediyor işini. Bizim coğrafyada eleman bol nasılsa. İnsan hayatının zerre değeri yok! Bomba imha edilecek, gönder... Kömür çıkarılacak, gönder... İnşaat var, gönder... Ondan sonra "en az 3 çocuk yapın". Niye? E biri anca sağ kalır!

  - user440055

  Bu nasil bir haber basligi?

  Elbise ne işe yarıyor - user953041

  Demek ki bir faydası yok. Ne diye bu kişileri tehlikeye atıyorlar da robotla patlatmıyorlar. İslam olan ülkelerde insan canı çok ucuz.