Missouri'de silahlı saldırı: 8 ölü

Missouri'de silahlı saldırı: 8 ölü
Missouri'de silahlı saldırı: 8 ölü
ABD'nin Missouri eyaletinde henüz ismi bilinmeyen bir kişinin ateş açması sonucu, aralarında saldırganın da bulunduğu 8 kişinin hayatını kaybettiği açıklandı.

RADİKAL – ABD ’nin Missouri eyaletinde bulunan Tyrone'da, ismi açıklanmayan bir kişinin ateş açması sonucu, aralarında saldırganın da bulunduğu 8 kişinin öldüğü bildirildi. Eyalet polisi, yaptığı açıklamada dün yerel saatle 22.15’te bir kız çocuğunun kendilerini aradığını ve silah sesleri duyduğunu söylediğini belirtti.

Russia Today’de yer alan habere göre, küçük kızın telefonu üzerine bölgeye giden polis, iki cesetle karşılaştı. Yapılan açıklamada, “İncelemeler sonucu, üç farklı konutta, ek olarak altı ceset ve bir yaralı bulundu. Cesetlerin bulunduğu evlerin tamamı Tyrone’daydı” denildi. Bir başka evde yaşlı bir kadının cesedine ulaştıklarını ifade eden yetkililer, kadının saldırıda ölmediğini açıkladı.

SALDIRININ NEDENİ BİLİNMİYOR

Associated Press’te yer alan habere göre, yaralanan kişi hastaneye kaldırıldı. Toplamda dört suç mahalli olduğu açıklanırken, saldırganın 36 yaşında olduğu ve intihar ettiği bilgiler arasında.

Saldırının nedeni veya hayatını kaybedenlerin birbirleriyle bağlantılı olup olmadığı henüz bilinmiyor.


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  Associated Press

  ,

  Kız

  ,

  suç

  ,

  silah

  ,

  İntihar