Modele 6 ay boyunca tecavüz etti

Modele 6 ay boyunca tecavüz etti
Modele 6 ay boyunca tecavüz etti

Fotoğraf arşivdir

İtalya'da ismi açıklanmayan bir model, 6 ay boyunca sahte menajer tarafından tecavüze uğradı.

RADİKAL -  İtalya 'da bir modelin, 6 ay boyunca sahte menajer tarafından tecavüze uğradığı bildirildi. Eski İsveç Güzellik Yarışması katılımcısı 23 yaşındaki genç kadın , sahte menajerin Milano kentindeki dairesinden komşular çığlıklarını duyunca kurtuldu. Hastaneye kaldırılan ismi açıklanmayan modelin, şok ve kötü beslenmeden dolayı sağlık sorunları yaşadığı ifade edildi. 

Vatan'da yer alan habere göre, İtalyan gazeteleri, tutuklanan 42 yaşındaki adamın 2 yıl önce hapisten çıktığını açıkladı. Adamın adam kaçırma ve tecavüzden dolayı hapse girdiği belirtildi.

İŞ BULMAK İÇİN MİLANO'YA GİTTİ

İsmi açıklanmayan İsveçli modelin İtalya'nın moda başkentine geçtiğimiz yıl, güzellik yarışmasına katıldıktan sonra, iş bulma umuduyla geldiği belirtildi. İtalya'da Facebook üzerinden 'sahte menajer'in iletişim kurduğu genç kadın, iş bulma vaadiyle adamın evinde kalmaya ikna edildi.

Kadını, Skype ve Facebook üzerinden ailesi ve arkadaşlarıyla konuşturup güvende olduğuna ikna etmeye zorlayan adam, genç kadına 6 ay boyunca tecavüz edip defalarca dövdü.

BÜYÜKELÇİLİK: KONUDAN HABERDARIZ

Roma'daki İsveç Büyükelçiliği konudan haberdar olduklarını ve İsveçli bir kadının "İtalya'da vahşi bir saldırıya maruz kaldığını" belirtti.