Moskova'dan 'kiralık koca' uygulaması

Moskova'dan 'kiralık koca' uygulaması
Moskova'dan 'kiralık koca' uygulaması
Moskova Belediyesi'nin evindeki tamirat işlerini yapamayan yoksul ailelere ücretsiz 'kiralık koca hizmeti' sunacağı bildirildi.

RADİKAL - Moskova Belediyesi, evindeki tamirat işlerini yapamayan yoksul ailelere ücretsiz "kiralık koca hizmeti" sunacak. The Moscow Times gazetesinin haberine göre, bu uygulamada Moskova Belediyesi, yoksul ailelerden para almayacak; diğer ailelere ise bu "hizmeti" düşük bir ücret karşılığında sağlayacak.

Hürriyet'te yer alan habere göre, Moskova Belediyesi Sosyal Koruma Bölümü Başkan Yardımcısı Andrey Beştanko, "kiralık kocalar"ın damlayan musluğu tamir etmekten raf monte etmeye kadar Rusya'da "erkek işi" olarak görülen her türlü tamiratı yapabileceğini belirtti.

Kadirov: Putin için ölürüm


HALİ HAZIRDA ŞİRKETLER VAR

Moskovalılar bu uygulamaya yabancı değil. Zira, kentte hali hazırda "kiralık koca hizmeti" sağlayan özel şirketler de var. Onlardan biri müşterilerine, "teknik beceriye sahip genç ve güçlü erkek" vaad eden Bir Saat İçin Koca Moskova adlı şirket.

Şirketin internet sitesindeki reklam metni şöyle:

"Mağazada yeni dekorasyonunuza uygun aydınlatma aksesuarı seçerken saatler harcadınız. Ama siz çekici manikürünüzle güzel bir kadınsınız ve hem uğultulu hem de korkunç şekilde titreyen bir matkapla sıkı fıkı olmaya hazır değilsiniz. Yardımınıza kim gelecek? Bir saat için kocanız olduğunu söyleyen iddialı bir erkek evinize gelmek üzere yolda."

Nemtsov cinayetinde iki gözaltı


HİZMET SON DERECE POPÜLER

Şirket yetkilileri uygulamanın her yaş grubundaki insanlar arasında son derece popüler olduğunu söyledi.

Rus dergiden Kadınlar Günü'nde Putin ve ayılı kapak