NATO: Türkiye'yi tehditlere karşı korumaya hazırız

NATO: Türkiye'yi tehditlere karşı korumaya hazırız
NATO: Türkiye'yi tehditlere karşı korumaya hazırız
NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, "Türkiye dahil tüm müttefiklerimizi her türlü tehdide karşı korumaya hazırız" dedi.

RADİKAL - Brüksel'de NATO üyesi ülkelerin Savunma Bakanları Toplantısı öncesi gazetecilere açıklamalarda bulunan NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, "NATO, güney sınırından gelebilecek tehditlere karşı müttefikini korumak için Türkiye 'ye asker göndermeye hazır" ifadesini kullandı.  

Reuters'ın haberine göre; Stoltenberg,  Rusya 'ya Suriye 'de Esad rejimine destek olmayı bırakıp IŞİD'le savaşması konusunda çağrıda bulundu. 


  http://www.radikal.com.tr/144736614473661

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  adı hep öyle konur - genco940

  İncirlik ve Diyarbakır Amerikalılara tahsis edilmiş durumda geri kalanını da NATO ya verdin mi işler ayna çal çal oyna. Sonrada çıkarabilirsen çıkar. Resmen işgal gibi bir şey. Sana sokağa çıkma yasağı, beylere serbest dolaşım. Parlamenter sistemle Seçim kaybetmiş bir hükumet , Halk tarafından seçildiği iddia edilen Cumhurbaşkanı, rafa kaldırılmış bir Anayasa, Türlü entrikalarla beğenilmeyen milli irade. Astığım astık, kestiğim kestik diyen vatan kurtaranlar. Herkes aklını başına toplayıp bu başı boşluğa son vermenin son aşaması 1 Kasım. Karar vermek bir yerde alışkanlıklardan vazgeçmektir. 13 senedir yapılanlar, yapılmayanlar, geldiğimiz nokta ortadayken düşünün taşının bitirelim bu işi. Geleceğin en kötüsü bu günkünden daha iyi olacaktır. Sonradan ağlamak ne seni ne de beni ve her şeyden öte çocuklarımızın geleceğini kurtaramaz.