'Nükleer savaşı uzaylılar engelledi'

'Nükleer savaşı uzaylılar engelledi'
'Nükleer savaşı uzaylılar engelledi'
Ay'da yürüyüş yapan altıncı NASA astronotu olarak bilinen Edgar Mitchell, nükleer savaş çıkmasını uzaylıların engellediğini ifade ederek şaşırttı.

RADİKAL – 1971’de Apollo 14 mürettebatının üyesi olan Edgar Mitchell, dünyanın ilk nükleer silah denemelerinin uzaylılar tarafından ziyaret edildiğini söyleyerek şaşkınlık yarattı.  Mitchell, Soğuk Savaş’ın başlangıcında nükleer savaş çıkmasını “uzaylıların engellediğini” ifade etti.

Russia Today’in haberine göre Mitchell, ABD ’nin New Mexico eyaletindeki ‘White Sands’ çölünde bulunan nükleer deneme alanlarının uzaylılar tarafından ‘meraktan ötürü’ ziyaret edildiğini söyledi. Mitchell, “Uzaylılar askeri becerilerimizin ne düzeyde olduğunu sınamak için geldi” ifadesini kullandı.

'Mars kadını' tartışma yarattı

'FÜZELERİ ETKİSİZ HALE GETİRDİLER'

Mitchell uzaylıların ayrıca “insanların birbirleriyle savaşmasını engellemek ve dünyada barış ortamı yaratmak” istedikleri anlattı ve ekledi, “Soğuk Savaş döneminde birçok test alanında çalışan havacılarla konuştum – UFO’ların devamlı gözüktüğü ve füzelerin onlar tarafından etkisiz hale getirildiğini anlattılar.”

Ay yüzeyinde yürüyüş yapan altıncı astronot olarak bilinen Mitchell, 1971’de Ay üstünde 9 saat süren bir yürüyüş tamamlamıştı. 

NASA, Plüton'un tarihi fotoğrafını yayımladı

Mars'taki görüntü tartışma yarattı

ABD'li astronottan UFO açıklaması


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  nükleer santral

  ,

  NASA

  ,

  mars

  ,

  UFO

  ,

  silah

  ,

  deneme

  ,

  plüton